Jesteś tutaj: HomeRegionPrezydent Andrzej Duda podziękował tym, którzy się zaszczepili

Prezydent Andrzej Duda podziękował tym, którzy się zaszczepili

Napisane przez  PAP Opublikowano w Regionalne wtorek, 01 czerwiec 2021 11:40
Prezydent Andrzej Duda podziękował tym, którzy się zaszczepili Fot: Jakub Szymczyk / Kancelaria Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podziękował w poniedziałek osobom, które poddały się szczepieniu przeciwko COVID-19. To ważne, żeby jak największa część naszego społeczeństwa się zaszczepiła; to m.in. dzięki temu codziennie mamy informację o tym, że liczba zachorowań spada - powiedział.

 

Prezydent przyznał w rozmowie z TVP, że chętnie wybierze się do kina z żoną. "Rzeczywiście otwierają się różne formy rozrywki, które do tej pory były niedostępne i myślę, że chętnie obejrzymy jakiś film. Tak, aż człowiek pragnie właśnie czegoś takiego radosnego, sympatycznego" - podkreślił Duda. "Myślę, że generalnie jesteśmy wszyscy spragnieni rozrywek i tego, żeby móc przebywać na świeżym powietrzu, móc wyjeżdżać w różne miejsca, móc wypoczywać aktywnie" - dodał.

 

Jak zaznaczył, cieszy go, że wraca normalne życie i podziękował tym, którzy się do tego przyczynili. "Dziękuję też wszystkim tym, którzy decydują się poddać szczepieniom, bo jest to ważne, żeby jak największa część naszego społeczeństwa się zaszczepiła, uodporniła się przeciwko koronawoirusowi, bo dzięki temu m.in. właśnie teraz codziennie mamy informację o tym, że liczba zachorowań spada" - podkreślił Duda.

 

"Liczę na to, że dzięki odpowiedzialnemu podejściu, dzięki temu, że ten proces szczepień rzeczywiście postępuje i coraz więcej naszych rodaków jest zaszczepionych, nie będzie kolejnej fali, jaka w zeszłym roku jesienią przyszła i uderzyła w nas tak bardzo po raz kolejny burząc nasze życie, że teraz się to nie powtórzy" - dodał prezydent. (PAP)

 

mkr/ par/

 

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30