Jesteś tutaj: HomePolecaneOdkurzacz pionowy Philips - który wybrać? TOP 3 polecane modele

Odkurzacz pionowy Philips - który wybrać? TOP 3 polecane modele

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane środa, 21 grudzień 2022 21:42

W jaki sprzęt do odkurzania warto zainwestować w najbliższym czasie? Najlepszym wyborem będzie odkurzacz bezprzewodowy, zwany pionowym. Sprawdzi się w każdym domu, jest lekki, wygodny i zwrotny. Osoby, które raz zaczęły korzystać z tego rodzaju sprzętu, zwykle nie planują wracać do tradycyjnych odkurzaczy na kablu.

 

Urządzenia tego typu znajdziemy w ofercie wielu czołowych producentów. Każdy z nich dba o to, by sprzęty odznaczały się nie tylko szeregiem innowacji ułatwiających robienie porządków, ale również - przykuwającym oko designem. Nie inaczej jest z marką Philips, która przygotowała odkurzacze pionowe trafiające w zróżnicowane potrzeby i budżety. Który model będzie najlepszym wyborem? Po uważnej analizie, wspólnie odpowiemy na to pytanie!

 

Odkurzacz pionowy - czym różni się od tradycyjnego?

W porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem na kablu, odkurzacz pionowy ma wiele zalet. Do największych należy łatwe korzystanie z urządzenia, które nie wymaga złożonych przygotowań. Wystarczy, że odkurzacz będzie naładowany - i możemy działać!

 

Tradycyjny odkurzacz trzeba wyciągnąć z szafy, komórki lub pawlacza, rozwinąć kable, podłączyć rurę - to wszystko czynności, które przekładają się negatywnie na komfort korzystania ze sprzętu. Dzięki takim doświadczeniom sprzątanie urosło do miana zajęcia czasochłonnego i męczącego.

 

A gdyby tak po prostu sięgnąć po odkurzacz i zacząć porządki? Właśnie tak działa odkurzacz pionowy! Zwykle przechowywany jest znacznie bardziej pod ręką. Dzięki smukłej sylwetce bez problemu może stać w kącie pokoju lub za drzwiami.

 

Kolejną przewagą, której nie można ignorować, jest lekkość i zwrotność odkurzacza pionowego. Nie musimy ciągnąć za sobą dość ciężkiej bryły sprzętu. Przeciwnie - kolejne modele są coraz lżejsze, by łatwo było odkurzać nawet jedną ręką.

Łatwiej też odkurzaczem bez kabli jest sięgać do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowe końcówki, które otrzymujemy w zestawie pomogą zadbać o pozbycie się kurzu także na kanapie lub w samochodzie.

Nic dziwnego, że coraz więcej osób, gdy staje przed wyborem urządzenia, które pomoże zadbać o porządek w mieszkaniu, stawia na odkurzacz pionowy. Jaki model sprawdzi się najlepiej? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi - wiele zależy od potrzeb i zakładanego budżetu. Z szerokiej oferty marki Philips wybraliśmy jednak kilka wartych uwagi urządzeń.

 

Odkurzacz pionowy Philips - polecane modele

Jaki budżet założyć, by móc kupić odkurzacz pionowy Philips? Możemy wybierać z wielu modeli w różnych przedziałach cenowych. W ofercie producenta znajdziemy modele za kilkaset złotych, a także takie, których cena przekracza 3000 zł. Oto najciekawsze z nich!

  • PHILIPS AquaTrio XW9383/01 - jeden z najbardziej zaawansowanych modeli, który na pełnym ładowaniu pracuje do 45 minut. Łączy w sobie aż trzy urządzenia: bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia, odkurzacz z nasadką z podświetleniem LED, a także odkurzacz ręczny, który można łatwo odłączyć. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nasadkę z technologią AquaSpin - jej wyjątkowość polega na tym, że jednocześnie odkurza i myje twarde powierzchnie, usuwając przy tym nie tylko brud i kurz, ale również bakterie.

  • PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01 - odkurzacz z funkcją mycia, o czasie pracy do 40 minut na pełnym ładowaniu. Warto podkreślić, że układ myjący tego urządzenia usuwa nawet uporczywe, zaschnięte zabrudzenia i plamy - mycie podłogi nigdy nie było prostsze! W zestawie dostaniemy zestaw szczotek, w tym również szczelinówkę, dzięki której dotrzemy do każdego zakamarku!

  • PHILIPS 8000 XC8049/01 - odkurzacz o długim czasie działania jak na urządzenie tego typu - do 70 minut na pełnym ładowaniu! Nasadka z podświetleniem LED pozwoli dostrzec każdy kurz i precyzyjnie go usunąć. Przydatny jest cyfrowy wyświetlacz, który sygnalizuje poziom naładowania sprzętu - łatwiej zaplanować dzięki temu domowe porządki. W zestawie otrzymamy Car Kit, czyli system końcówek idealnych do odkurzania wszystkich zakamarków i zagłębień między fotelami w samochodzie.

Odkurzacze pionowe Philips w sklepie MediaMarkt cieszą się dużą popularnością. Po liczbie ocen można śmiało stwierdzić, że klienci chętnie sięgają po sprzęty z każdej półki cenowej. Recenzje nie pozostawiają też wątpliwości, że kupione odkurzacze świetnie się sprawdzają!

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie: