Jesteś tutaj: HomePolecaneSoczewki toryczne czyli gwarancja perfekcyjnego widzenia

Soczewki toryczne czyli gwarancja perfekcyjnego widzenia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Polecane środa, 14 wrzesień 2022 18:49

Soczewki toryczne to specjalny rodzaj soczewek korekcyjnych, których budowa została zaprojektowana w ten sposób, aby zniwelować skutki astygmatyzmu. Równocześnie zadbano także o to, aby ich użytkowanie było maksymalnie wygodne. W tym celu każdy producent zastosował swoje innowacyjne technologie.

Co trzeba wiedzieć o soczewkach torycznych i które wybrać dla siebie? Wyjaśniamy i doradzamy!

 

Soczewki toryczne to wybór milionów ludzi

Astygmatyzm jest powszechnie spotykanym problemem na całym świecie, dlatego soczewki toryczne cieszą się popularnością w każdym zakątku globu. A na czym polega ta wada wzroku? Występuje ona u ludzi, których gałka oczna nie ma idealnie kulistego kształtu, a jest nieco rozpłaszczona. To efekt fizjologiczny, którego nie da się uniknąć lub usunąć. Kształt ten sprawia, że światło bardziej się rozprasza i ciężko zachować ostrość widzenia. Dlatego soczewki tego typu są jedynym wyjściem, aby zapewnić osobie mającej astygmatyzm prawidłowe widzenia, a co za tym idzie – zachować prawidłowy komfort życia.

 

Soczewki toryczne produkowane są przez praktycznie każdą liczącą się na rynku optycznym markę. Dlatego wśród propozycji znajdziesz modele mające tryb wymiany miesięczny, dwutygodniowy, a także jednodniowe. Wszystkie łączy konstrukcja pomyślana z myślą o nietypowej gałce ocznej, a ich elastyczność do niej oraz przyczepność zapewnia wykonanie z materiałów silikonowo-hydrożelowych. Dzięki temu soczewki toryczne umożliwiają uprawianie sportów oraz rozmaitych aktywności.

 

Soczewki toryczne z technologiami na miarę XXI wieku

Każda firma produkująca soczewki toryczne stawia sobie za punkt honoru dostarczenie klientom jak najwygodniejszych. Dlatego stosowane są w nich różne autorskie rozwiązania i technologie. Mają one wpływ nie tylko na samo noszenie soczewek, ale także na ich efektywność. Można by na ten temat dużo napisać, jednak zamiast tego lepiej zajrzeć na stronę visionexpress.pl. Wszystkie soczewki toryczne są tam dokładnie opisane, wyjaśnione jest także działanie zastosowanych w nich technologii.

 

Zanim wybierzesz soczewki toryczne dla siebie, należy koniecznie wykonać badania u okulisty. Dzięki temu nie tylko będzie wiadomo, jakiej mocy soczewek potrzebujesz, ale także zostanie sprawdzone, czy nie istnieją czynniki uniemożliwiające ich użytkowania. Jeśli wszystko jest w porządku, zajrzyj na wspomnianą stronę visionexpress.pl, ponieważ tam właśnie soczewki toryczne dostępne są w najlepszych cenach. 

 

Przekonaj się o tym – zobacz już dzisiaj!

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie: