Jesteś tutaj: HomePolecaneŚlubne przygotowania – co zamówimy w drukarni?

Ślubne przygotowania – co zamówimy w drukarni?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane środa, 24 sierpień 2022 16:49

Ślub to bardzo ważne wydarzenie. Chcemy, aby było idealne, wszystko wyglądało dokładnie tak, jak to sobie zaplanujemy. Często bardzo ważną rolę gra też dla nas estetyka tego wydarzenia, już od pierwszych chwil planowania tego czasu. Okazuje się, że wiele elementów potrzebnych na weselu możemy zamówić w drukarni. Co to takiego? Podpowiadamy!

 

 

Jak szukać drukarni?

Jak szukać odpowiedniej dla nas drukarni? Jeśli zależy nam na tym, by zamówienie odbierać osobiście, móc też porozmawiać ze specjalistami tam pracującymi i ustalić szczegóły, warto poszukać takiej firmy w naszej okolicy, na przykład wpisując w wyszukiwarkę frazę „drukarnia Praga Południe”. Jeżeli jednak w naszej miejscowości i okolicach nie ma takiego miejsca, możemy skorzystać z usług drukarni internetowych, które działają na terenie całej Polski, co znacznie ułatwia cały proces. Przesyłamy wówczas zazwyczaj nasze projekty lub korzystamy z gotowych.

 

Ślubne wydruki

Czego potrzebują państwo młodzi? Jakie wydruki będą dopełniały całość wydarzenia? 

 

Zaproszenia

Przede wszystkim numerem jeden są zaproszenia. To w nich przyszłe małżeństwo przekazuje radosną nowinę o tym, że się pobiera. To pierwszy moment, w którym goście dowiadują się o tym wydarzeniu. Warto zawrzeć w nim wszystkie niezbędne informacje i spersonalizować je. Specjalne zaproszenia można przygotować dla rodziców, dziadków czy świadków. 

 

 

Winietki

Usadzanie gości z pewnością nie jest najłatwiejsze, ale zdecydowanie pomogą w tym winietki ustawiane na konkretnych miejscach. Dzięki temu każdy wie, gdzie usiąść i nie tworzy się niepotrzebne zamieszanie. Papierowe winietki świetnie się sprawdzają. 

 

 

Rozkład stołów

Warto także wydrukować rozkład stołów i powiesić go przed wejściem do sali weselnej, aby każdy od razu wiedział, do którego stołu na się udać. To sprawi, że początkowe chwile uroczystości przebiegną sprawniej. 

 

 

Księga gości

Ciekawym pomysłem jest również wydrukowanie księgi gości, do której będą mogli wpisać się przybyli, pozostawić po sobie ślad. To doskonała pamiątka dla młodych, która będzie im towarzyszyć przez lata.

 

 

Pudło na prezenty

Dobrym rozwiązaniem jest również pudło na prezenty. Zazwyczaj młodzi otrzymują koperty. Dobrze od razu gdzieś je przechować. Drukowane pudło to doskonałe rozwiązanie. 

 

 

Zawieszki na alkohol

Także butelki ozdabiane są zawieszkami papierowymi. Zazwyczaj są na nich podziękowania i kilka słów od państwa młodych. 

 

Warto, aby wszystkie wydruki były spójne ze sobą i stylem wesela. 

 

Tekst napisano we współpracy z drukarnią JKB Print.

 

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie: