Jesteś tutaj: HomePolecaneDługopisy i kubki z własnym logo jako prezent dla pracowników?

Długopisy i kubki z własnym logo jako prezent dla pracowników?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane piątek, 15 lipiec 2022 18:29

Bez wątpienia kupowanie gadżetów dla masowych klientów nie jest idealnym rozwiązaniem. O wiele lepiej jest się skusić na długopis reklamowy, czy kubek z własnym logo.

 

Dawanie upominków pracownikom to idealna propozycja do tego, by mogli w większym gronie chwalić się firmą, w której są zatrudnieni. W związku z tym tak ważne jest, by długopis reklamowy nie był kupiony w ogólnodostępnym sklepie. Jeśli znajdzie się na nim nazwa firmy bez wątpienia znajomi zatrudnionego chętnie skuszą się na dopytanie o szczegóły tego, czym konkretna osoba się zajmuje. Dobrze jest, by długopis z własnym logo miał też logo firmy i, co najważniejsze, numer telefonu. Nikt nie ma obecnie ochoty dodatkowo wyszukiwać kontaktu do konkretnego przedsiębiorstwa. Jeśli te dane zostaną zamieszczone na długopisie bez przeszkód będzie można nawiązać kontakt. 

 

Długopis z własnym logo 

Ze względu na podwyższoną cenę masowych długopisów lepszej jakości w sklepach stacjonarnych lub internetowych długopis reklamowy(https://videodruk.pl/do-biura/do-pisania/dlugopisy-metalowe) jest dobrym pomysłem. Na pewno jego cena jednostkowa nie odbiega bardzo od tego kupionego na mieście. W przypadku długopisu z własnym logo dodatkowo pojawia się aspekt promocyjny, więc warto mieć go także na uwadze. Z pewnością można skusić się na zamówienie długopisów firmowych dedykowanych konkretnym pracownikom lub też ogólnie firmie. Warto dobrze przemyśleć swoje działanie. Długopis z własnym logo powinien być na tyle uniwersalny, by mógł służyć przez kolejne miesiące, czy lata. Wszystko zależy od liczby sztuk tego gadżetu oraz tempa, w jakim będzie on rozdawane pracownikom firmy, a następnie ich klientom.

 

Kubki reklamowe

Warto polecać dalej takie ciekawe propozycje gadżetów, jakimi niewątpliwie są kubki reklamowe(https://videodruk.pl/do-napojow/ceramika-reklamowa/kubki-reklamowe). Dzięki temu, że można na nich umieścić więcej tekstu niż na długopisie z własnym logo również one cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców. Nie ma się czemu dziwić. Kubek z własnym logo z całą pewnością jest nietuzinkowy i przeznaczony tylko dla wybranych osób. Taka zawężona grupa osób oraz jego dostępność wpływa na na chęć jego posiadania. Kubki reklamowe to idealny pomysł na prezent dla pracowników konkretnej firmy. Oprócz stałych elementów można pokusić się również o dodanie nadruku z imieniem konkretnego zatrudnionego. Dzięki temu pracownicy poczują się jeszcze bardziej docenieni. Dodatkowo nie będzie problemu z tym, by rozpoznać swój prezent do kawy w zalewie innych takich samych propozycji. Bez wątpienia należy doceniać pracowników firmy za ich zaangażowanie w rozwój danego przedsiębiorstwa. Gadżety reklamowe świetnie sprawdzają się nie tylko w roli prezentu dla zatrudnionych, ale również dla ich klientów. Miło jest dostać coś bezinteresownie i kubek z własnym logo bez wątpienia zalicza się do tej kategorii.

 

Kubek z własnym logo

W ciągu roku niewątpliwie nie brakuje okazji w związku z którymi można by coś podarować zatrudnionym osobom. Po mistrzowsku sprawdza się kubek z własnym logo. Warto zadbać o to, by faktycznie był on niepowtarzalny. Kupienie iluś kubków sprawia, że ich cena z własnym logo nie jest o wiele wyższa od tych kupionych masowo w sklepie. Nie da się ukryć, że pracownicy oraz obdarowane osoby doceniają takie prezenty. Długopis reklamowy, czy kubek z własnym logo są wspaniałą pamiątką na kata. Dzięki temu, że jest to nietuzinkowy i jedyny taki podarek pracownik jeszcze bardziej czuję się przywiązany do konkretnego przedsiębiorstwa. Ofiarowanie gadżetów reklamowych pracownikom formy to idealna propozycja upominki na różne okazje. 

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP