Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 30 kwiecień 2023

Od ponad trzech lat ministrowie Łukasz Schreiber i Jarosław Wenderlich kierują do warszawskiego ratusza pisma o wyznaczenie ulicy Bydgoskiej lub innego obiektu. Prezydent Rafał Trzaskowski, gdy do niego trafiały o to pytania, a pytaliśmy go chociażby podczas konferencji prasowej w Bydgoszczy, wyraża opinie, że nie jest przeciwny sprawie, ale trzeba najpierw znaleźć godne miejsce. W ostatnim czasie Schreiber i Wenderlich zaproponowali tunel w przebiegu drogi ekspresowej S2.

Opublikowano w Bydgoszcz

1 maja co roku przypada Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, w Polsce popularnie nazywany Świętem Pracy, tego dnia co prawda większość z nas nie pracuje, świętowanie ma miejsce głównie poprze ustawowy dzień wolny od pracy. 1 maja to też dzień swoistej refleksji nad zagadnieniami związanymi z pracą. Z tej okazji chciałbym nawiązać do ważnego dzieła św. Jana Pawła II – encykliki Laborem Exercens z 1983 roku.

Opublikowano w Regionalne

– Trzeba się spodziewać tego, że będą próby ingerowania w wybory z zewnątrz i skuteczne przygotowanie do tego jest jednym ze sposobów na to, aby efekty nie były groźne dla naszego państwa – podkreśla minister cyfryzacji Janusz Cieszyński. Zdaniem szefa przywróconego właśnie resortu najskuteczniejszą metodą walki z dezinformacją jest kontrkampania prawdy. Rząd analizuje, jakie są możliwości karania za propagowanie fałszywych informacji.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu