Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 20 wrzesień 2015

Gdy pod koniec czerwca pojawiły się niepokoje dotyczące szybkiego przyjęcia ustawy o prawie wodnym, która ustanowić miała Zarząd Dorzecza Wisły, wówczas minister Teresa Piotrowska uspokajała, że do końca kadencji jeszcze wiele czasu i uda się wszystko pomyślnie załatwić w ciągu kilku tygodni.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na sobotę 24 października zaplanowano przejazd kolejnego pociągu specjalnego w naszym regionie, tym razem na trasie Chojnice – Tuchola – Gostycyn – Pruszcz Bagienica. Wcześniej będzie trzeba jednak linię kolejową nr 241 oczyścić z drzew i krzewów, dlatego potrzebna będzie społeczna pomoc. Wycięty materiał będzie można zabrać na opał.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

W niedzielę w Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się konwencja wyborcza kandydata PiS na posła Łukasza Schreibera. Pomysł organizacji konwencji pod jednego kandydata na pewno jest oryginalny, choć zadbana o szeroką reprezentację środowiska Prawa i Sprawiedliwości.

Opublikowano w Bydgoszcz

Według badań opinii społecznej Platforma Obywatelska może liczyć na 3-4 mandaty. Bardzo dobrze wypada lider listy Zbigniew Pawłowicz, ale już o swoją parlamentarną przyszłość muszą się martwić minister Teresa Piotrowska i wiceminister Paweł Olszewski. PiS walczy o 5-6 mandatów.

Opublikowano w Regionalne
niedziela, 20 wrzesień 2015 19:27

Patejuk ratuje remis dla Zawiszy

Bramka w ostatniej akcji Sylwestra Patejuka pozwoliła bydgoskim piłkarzom wywalczyć cenny remis na trudnym boisku w Bytowie. 

Opublikowano w Sport
niedziela, 20 wrzesień 2015 12:35

Dokąd zmierzamy współprowadzeni przez media?

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Jest to dzień w którym jako przedstawiciele mediów powinniśmy szczególnie poddać się krytyce, ale też podjąć refleksję, czy nasze małe Ojczyzny, Polska, Europa zmierzają w dobrym kierunku.

Opublikowano w Regionalne

W poniedziałek kandydaci z listy Zjednoczonej Lewicy przedstawili w Bydgoszczy swoje wizję na system ochrony zdrowia. Wizję – gdyż wyraźnie było widać, że nie mają spójnego programu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wiadomości z regionu