Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 18 wrzesień 2015

W czwartek Parlament Europejski podczas głosowania w Brukseli ustalił, że do Polski powinno tracić 9287 uchodźców, z około 120 tys. którzy przedostali się na teren Unii Europejskiej. Europoseł Tadeusz Zwiefka uważa, że powinniśmy pomóc imigrantom, ale tego typu rezolucji z dnia na dzień.

Opublikowano w Regionalne

Dziewięć dni dano firmom na przygotowanie oferty dotyczącej dużej kampanii reklamowej z zakresu promocji ekologii. Na dodatek postępowanie przeprowadzono na początku lipca, czyli w okresie urlopowym. Pod koniec czerwca Rada Miasta skierowała do Komisji Rewizyjnej zlecenie zbadania tego przetargu. Można odnieść jednak wrażenie, że komisja za bardzo nie rozumie, dlaczego ma zbadać akurat ten przetarg.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na wtorkowej sesji Rady Miejskiej Inowrocławia opiniowane będą uchwały związane z wygaszeniem mandatów Lidii Stolarskiej i Jarosława Kopecia, którzy mieli naruszyć prawo poprzez łączenie funkcji ławnika z wypełnianiem mandatu radnego.

Opublikowano w Inowrocław

Przy ulicy Gdańskiej 5 powstanie w przyszłym roku siedziba Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, która będzie funkcjonować w ramach struktur organizacyjnych Urzędu Miasta. Jednostka swoją działalność rozpocząć ma jednak już wcześniej – 1 stycznia 2016 roku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wielokrotnie na Portalu Kujawskim podnosiłem wagę jaką dla podziału środków unijnych z RPO będzie miało opracowanie Spójności Komunikacyjnej Drogowej i Kolejowej, które przygotowują pracownicy Urzędu Marszałkowskiego. Swoich przedstawicieli próbuje do tego zespołu skierować także Bydgoszcz, ale cały czas bezskutecznie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Styczeń 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Wiadomości z regionu