Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 04 sierpień 2015

Czy sklep Ikea w Bydgoszczy połączy dwa obszary funkcjonalne? Taką nadzieję wyraził wicemarszałek Zbigniew Ostrowski. Jego wypowiedź na oficjalnych uroczystościach związanych z otwarciem pierwszej Ikea w kujawsko-pomorskim mogła wprowadzić niektóre osoby w osłupienie, bowiem z ust przedstawiciela Zarządu Województwa padło sformułowanie sprzeczne z dotychczasową polityką Urzędu Marszałkowskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek w Szubinie zatrzymali się uczestnicy XXV Pieszej Pielgrzymki z Kościerzyny na Jasną Górę. W parafii pw. św. Marcina odbył się wieczorem Apel Jasnogórki, następnie pielgrzymi udali się na noclegi do szubinian, aby we wtorek rano wyruszyć w dalszą drogę.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Pijalnia wód mineralnych w Parku Solankowym, to jedna z większych atrakcji turystycznych Inowrocławia. Inwestycja powstała za pieniądze unijne, co ogranicza czasowe czerpanie zysków z tytułu jej eksploatacji.

Opublikowano w Inowrocław

Środa 5 sierpnia będzie ważnym wydarzeniem dla społeczności korporacji Ikea, ale też będzie to ważny moment dla społeczności kujawsko-pomorskiej, gdyż otwarty zostanie pierwszy sklep słynnej marki.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 04 sierpień 2015 19:05

Szczechowiak na testach w Artego

Charity Szczechowiak przebywa na testach w bydgoskim klubie. Jeśli badania i treningi przebiegną pomyślnie, zawodniczka podpisze kontrakt z wicemistrzyniami Polski.

Opublikowano w Sport
wtorek, 04 sierpień 2015 19:04

Siatkarze w komplecie

Przyjmujący Michał Ruciak jest ostatnim siatkarzem, który dołączy do BKS-u Bydgoszcz przed sezonem 2015/2016. Podopieczni Piotra Makowskiego przygotowania do nowych rozgrywek rozpoczną 17 sierpnia.

Opublikowano w Sport

Związek metropolitarny w naszym województwie będzie mógł powstać oddolnie, jedynym warunkiem będzie spełnienie wymogu 500 tys. mieszkańcy. Bydgoszcz wraz ze swoim obszarem funkcjonalnym spełnia go bez Torunia.

Opublikowano w Regionalne

W sejmie przyjęto dzisiaj sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej ds. ustawy o związkach metropolitarnych. Uwzględniono poprawkę bydgoskich posłòw, ktòra wykreśliła wymòg tworzenia przez Bydgoszcz metropoli razem z Toruniem.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Wiadomości z regionu