Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: środa, 02 grudzień 2015
środa, 02 grudzień 2015 23:29

Ewa Mes będzie szkolić kierowców?

Wojewoda Ewa Mes powoli zbliża się do zakończenia swojej misji. Nieoficjalnie mówi się, że czeka na nią ciekawe stanowisko dyrektorskie, miałaby objąć wakat w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Opublikowano w Regionalne

Radny powiatu inowrocławskiego Jerzy Gawęda uważa starosta Tadeusz Majewski wraz z pozostałymi członkami zarządu powiatu powinni zostać odwołani. Sprawa ma związek z dużymi nieprawidłowościami w należącym do powiatu Szpitalu Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

Na razie tylko w ramach struktur Prawa i Sprawiedliwości. Radny Marek Gralik z Bydgoszczy przyznaje jednak, że dla Inowrocławia jest miejsce w Metropolii Bydgoskiej. W poniedziałek o potrzebie udziału w metropolii mówili na sesji Rady Miejskiej inowrocławscy radni.

Opublikowano w Bydgoszcz

 

Od wczoraj na budynku Urzędu Miasta Szubina dostępna jest skrzynka na listy, do której możemy o dowolnej porze wrzucić jakiekolwiek pismo. To rozwiązanie ułatwić może dotarcie do administracji samorządowej osobom, które w dni pracy urzędu nie mają możliwości udania się do sekretariatu.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
środa, 02 grudzień 2015 12:10

Wacław Szeweliński obchodził 95-te urodziny

Walczący niegdyś u boku słynnego ,,wyklętego” majora Łupaszki, Honorowy Obywatel Inowrocławia, Wacław Szeweliński świętował w poniedziałek 95-te urodziny. Jubilata odwiedził prezydent Ryszard Brejza.

Opublikowano w Inowrocław

Odbywającej się w ubiegłym tygodniu sesji Rady Miasta Bydgoszczy przysłuchiwał się reprezentujący Bydgoszcz w Sejmiku radny Roman Jasiakiewicz. Dość negatywnie ocenia on postawę radnych podczas wystąpienia goszczącego w Bydgoszczy marszałka Piotra Całbeckiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek chciałby rozmawiać tylko o tym co wygodne, ale to pokazuje kryzys samorządności wojewódzkiej

    Gdy w poniedziałek ukazała się u nas publikacja o tym, że ,,media władzy”, czyli wydawane za nasze pieniądze przez samorządy i tworzone przez urzędników przemilczały krytyczny dla promu w Solcu Kujawskim raport NIK, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbywała się sesja Sejmiku Województwa. Po wypowiedziach marszałka Piotra Całbeckiego nie należy się specjalnie dziwić, że podlegli mu pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Rozwoju temat przemilczeli w ramach swoich mediów.

  • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

    Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

Wiadomości z regionu