Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 08 czerwiec 2014
niedziela, 08 czerwiec 2014 23:38

Młody mężczyzna utonął w Brdzie

W niedzielę w centrum Bydgoszczy doszło do tragedii. 25-latek chciał się wykąpać w Brdzie na wysokości hali Łuczniczka. Niestety porwał go nurt rzeki co zakończyło się dla niego tragicznie.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 08 czerwiec 2014 23:27

Przejechał rajd pamięci Jana Pawła II

W niedzielę z pod szkoły pomnika św. papieża Jana Pawła II wyruszył rajd, w którym udział wzięło około 300 rowerzystów, w kierunku Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na osiedlu Piaski.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek poseł Piotr Król zabrał głos z mównicy sejmowej w ramach oświadczeń poselskich. Zadeklarował on, że zamierza pełniąc nową rolę pamiętać o tym dzięki komu został wybrany.

Opublikowano w Regionalne

W niedzielę odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej legendarnemu bramkarzowi Zawiszy Andrzejowi Brończykowi. Pamiątkowa tablica umiejscowiona została na budynku, w którym się on urodził, czyli na samej inowrocławskiej starówce.

Opublikowano w Inowrocław
niedziela, 08 czerwiec 2014 21:14

Portret Polski 25 lat po przemianach

Na Wzgórzu Dąbrowskiego w Bydgoszczy znajduje się tablica przypominająca o zniszczeniu przez bydgoszczan zagłuszarki , symbolu zniewolenia przez Związek Radziecki. Jest ona jednak poniszczona przez wandali. Najlepszym odniesieniem do tego będzie - brak komentarza.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 08 czerwiec 2014 20:38

BiT City będzie mieć logo za 10 tys. zł

Urząd Marszałkowski podsumował konkurs na zaprojektowanie loga dla projektu BiT City. Autor zwycięskiego loga otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł, za co zapłacą podatnicy. Pozostaje jednak pytanie, czy to logo komuś do czegokolwiek jest potrzebne.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  • Nie zgodziliśmy się, aby prawa do polskiej pieśni patriotycznej przywłaszczył sobie amerykański kapitał

    Gdy 11 listopada publikowaliśmy w serwisie YouTube relację z bydgoskich obchodów, nie zakładaliśmy, że stanie się ona przedmiotem większego sporu. W naszym materiale pojawia się na końcu wykonanie pieśnie ,,Boże coś Polskę” przez orkiestrę wojskową oraz uczestników nabożeństwa, jak się okazało prawa autorskie do tej pieśni postawił sobie przypisać amerykański podmiot TuneCore, a procedury przyjęte przez Facebook-a sprzyjały korzystniejszemu rozstrzygnieciu dla TuneCore.

  • Modernizacja Magistrali Węglowej utknęła w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

    Modernizacja linii kolejowej nr 201, czyli historycznej Magistrali Węglowej ma być jedną z ważniejszych realizacji najbliższej dekady w Polsce, mówimy bowiem o wartej prawie 10 mld zł inwestycji pomiędzy Bydgoszczą i portem Gdynia. Południowy fragment tej inwestycji od kilku lat nie może się doczekać jednak na decyzję środowiskową, co może doprowadzić, że za chwilę termin zakończenia robót w 2028 roku przestanie być aktualny.

    Etykiety: linia nr 201

Wiadomości z regionu