Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 27 czerwiec 2014
piątek, 27 czerwiec 2014 23:13

Poseł Latos w niedziele w Nakle

W ramach akcji parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w niedzielę o godzinie 16:30 w Cafe Emilia przy ulicy Bydgoskiej 35 w Nakle odbędzie się spotkanie z posłem Tomaszem Latosem.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Za ponad 1,3 tys. zł minister Radosław Sikorski rozmawiał z Janem Vincentem Rostowskim przy wykwintnym jedzeniu o swojej i swojego rozmówcy przyszłości politycznej. Za to spotkanie zapłacili podatnicy, a minister Sikorski mimo wybuchu afery nie czuje się zobowiązany zwrócenia kosztów kolacji.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 27 czerwiec 2014 15:32

Czy państwo chciało przejąć SkładyWęgla?

Zatrzymany pod zarzutem udziału w procederze podsłuchiwania polityków rządu Marek Falenta uważa, że wysoko postawiony przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki chciał kupić od niego SkładyWęgla.pl. W opinii Falenty firmę mogą za chwile przejąć Rosjanie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W niedzielę w sali konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu odbędzie się otwarte spotkanie z europosłem Kosmą Złotowskim. Wszystko w ramach akcji - ,,Czas na zmiany”.

Opublikowano w Inowrocław

Nie tylko wokół zakładów sodowych należących do grupy Ciech jest ostatnio gorąco w Inowrocławiu. Związkowcy z należących do Orlenu kopalni soli ,,Solino” zarzucają premierowi lekceważenie konfliktu pomiędzy pracownikami a właścicielami.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 27 czerwiec 2014 13:16

7 na 10 maturzystów zdało

Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła dzisiaj wstępne wyniki egzaminów maturalnych. Zdało 71% podchodzących do egzaminów, a 19% z powodu niezdania jednego egzaminu może przystąpić do sierpniowej sesji egzaminacyjnej. Co dziesiąty maturzysta świadectwa dojrzałości w tym roku na pewno nie otrzyma.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 27 czerwiec 2014 12:33

Powstaną trzy nowe baseny. W tym na Miedzyniu

Batalia mieszkańców osiedla Miedzyń o budowę przyszkolnego basenu zakończyła się sukcesem. W środę Rada Miasta Bydgoszczy zatwierdziła, że w najbliższych miesiącach będzie wybudowany basen przy Zespole Szkół nr 8 przy ulicy Pijarów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Arriva na powitanie wakacji oferuje w sobotę 28 czerwca podróż z Bydgoszczy (stacja Bydgoszcz Główna) do Chełmży za symboliczną złotówkę (identyczna taryfa obowiązuje w relacji Chełmża – Bydgoszcz) za 1 zł. W ten sposób przewoźnik chce promować podróżowanie koleją.

Opublikowano w Bydgoszcz

W tym tygodniu szwedzki koncern Ikea otrzymał od Urzędu Miasta pozwolenie na budowę i zapewne już za kilka miesięcy otworzy swój sklep w Bydgoszczy. Rekrutacja pracowników już się rozpoczęła za pomocą strony internetowej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Nie zgodziliśmy się, aby prawa do polskiej pieśni patriotycznej przywłaszczył sobie amerykański kapitał

    Gdy 11 listopada publikowaliśmy w serwisie YouTube relację z bydgoskich obchodów, nie zakładaliśmy, że stanie się ona przedmiotem większego sporu. W naszym materiale pojawia się na końcu wykonanie pieśnie ,,Boże coś Polskę” przez orkiestrę wojskową oraz uczestników nabożeństwa, jak się okazało prawa autorskie do tej pieśni postawił sobie przypisać amerykański podmiot TuneCore, a procedury przyjęte przez Facebook-a sprzyjały korzystniejszemu rozstrzygnieciu dla TuneCore.

  • Modernizacja Magistrali Węglowej utknęła w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

    Modernizacja linii kolejowej nr 201, czyli historycznej Magistrali Węglowej ma być jedną z ważniejszych realizacji najbliższej dekady w Polsce, mówimy bowiem o wartej prawie 10 mld zł inwestycji pomiędzy Bydgoszczą i portem Gdynia. Południowy fragment tej inwestycji od kilku lat nie może się doczekać jednak na decyzję środowiskową, co może doprowadzić, że za chwilę termin zakończenia robót w 2028 roku przestanie być aktualny.

    Etykiety: linia nr 201

Wiadomości z regionu