Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 21 czerwiec 2014

Portal ,,PopieramBydgoszcz.pl” przeliczył wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w naszym województwie na podział mandatów w poszczególnych okręgach do Sejmiku. Okazuje się, że mimo procentowo gorszego wyniku, większą reprezentacje w Sejmiku miałby PiS. Pokazuje to, że predyspozycje wyborcze mieszkańców kujawsko-pomorskiego są bardzo różne.

Opublikowano w Regionalne
sobota, 21 czerwiec 2014 14:36

Rozpoczynamy lato

Dzisiaj najdłuższy dzień w roku, który uważany jest za początek kalendarzowego lata. Naukowo dzisiejszy dzień nazywany jest przesileniem.

Opublikowano w Regionalne
sobota, 21 czerwiec 2014 14:12

Przed losowaniem pucharu UEFA

W poniedziałek w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie par I i II rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów i Pucharu Europy. Zawisza walkę o europejskie puchary rozpocznie od II rundy meczem w dniu 17 lipca.

Opublikowano w Sport

Nie tylko prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest karalne, ale także korzystanie z różnego rodzaju pojazdów wodnych m.in. rowerów wodnych. Przekonał się o tym młody mężczyzna, który w środę postanowił skorzystać z wodnych walorów Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  • Nie zgodziliśmy się, aby prawa do polskiej pieśni patriotycznej przywłaszczył sobie amerykański kapitał

    Gdy 11 listopada publikowaliśmy w serwisie YouTube relację z bydgoskich obchodów, nie zakładaliśmy, że stanie się ona przedmiotem większego sporu. W naszym materiale pojawia się na końcu wykonanie pieśnie ,,Boże coś Polskę” przez orkiestrę wojskową oraz uczestników nabożeństwa, jak się okazało prawa autorskie do tej pieśni postawił sobie przypisać amerykański podmiot TuneCore, a procedury przyjęte przez Facebook-a sprzyjały korzystniejszemu rozstrzygnieciu dla TuneCore.

  • Modernizacja Magistrali Węglowej utknęła w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

    Modernizacja linii kolejowej nr 201, czyli historycznej Magistrali Węglowej ma być jedną z ważniejszych realizacji najbliższej dekady w Polsce, mówimy bowiem o wartej prawie 10 mld zł inwestycji pomiędzy Bydgoszczą i portem Gdynia. Południowy fragment tej inwestycji od kilku lat nie może się doczekać jednak na decyzję środowiskową, co może doprowadzić, że za chwilę termin zakończenia robót w 2028 roku przestanie być aktualny.

    Etykiety: linia nr 201

Wiadomości z regionu