Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 29 styczeń 2023

- Переконаний, що це новий крок у нашій співпраці - запрошую до себе, я приїхав сюди, і впевнений, що ми разом будемо робити добрі справи", - сказав нам мер Львова Андрій Садовий, який є гостем другого дня Campus Academy, організованої мером Варшави Рафалом Тшасковським на території млина "Ротера" у Бидгощі. Campus Academy - це насамперед політичні дебати між поколіннями, а також можливість реалізації дипломатичних дій.

Polska w niedzielę 29 stycznia żyła 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Bydgoszczy po latach pandemii (przed rokiem koncert z uwagi na silny wiatr odbył się na Łuczniczce) do wspólnej zabawy na Starym Rynku, choć wolontariuszy można było tego dnia spotkać w niemal całej Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Łącznie grają oni w 1653 sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - To nasze święto! 1653 sztaby, to jest coś pięknego, tak niebywałego. Jesteśmy pod każdą szerokością geograficzną, ten nasz duch polski, ten nasz uśmiech, ta radość, której na co dzień nieraz nam brakuje. Ona będzie z nami przez cały czas – mówi Jerzy Owsiak.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Maj 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

    Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

  • Dlaczego rolnicy w Europie protestują?

    Dzisiaj musimy się liczyć ze sporymi utrudnieniami w całej Polsce – na dzisiaj rolnicy zapowiedzieli strajk generalny, jak spojrzymy na zarejestrowane zgromadzenia, to musimy mieć na uwadze, że możemy się spodziewać wydłużenia go o kolejne dni. Być może będą powstawać miasteczka namiotowe – sytuacja jest dynamiczna. O co chodzi jednak rolnikom w całej Unii Europejskiej?

Wiadomości z regionu