Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 14 maj 2022

Ostatnie dwa lata nie były łatwe dla muzeów, pandemia znacząco ograniczyła liczbę odwiedzających, stąd też sobotni wieczór może być symboliczny, bowiem przed bydgoskimi muzeami pojawiły się tłumy za sprawą Europejskiej Nocy Muzeów. W Bydgoszczy tradycyjnie mieliśmy bardzo bogatą ofertę.

Opublikowano w Bydgoszcz

Sobota była pierwszym dniem zmagań I Memoriału Wiesława Czapiewskiego, wielobojowych zawodów lekkoatletycznych, których celem jest upamiętnienie wybitnego trenera lekkoatletycznego Zawiszy, ale jest to też najważniejsza wielobojowa impreza w Polsce. Już w I edycji Memoriał Wiesława Czapiewskiego zyskał w międzynarodowej federacji status gold.

Opublikowano w Sport

Kontynuujemy ukraiński cykl ,,Poznaj Bydgoszcz”, w którym pokazujemy co warto z punktu widzenia turystycznego zobaczyć. Cykl powstał głównie z myślą o ukraińskich uchodźcach w Bydgoszczy, ale nasze materiały mogą już w czasach pokoju służyć jako narzędzie wspierające bydgoską turystykę, w szczególności, że język ukraiński nie jest zbyt powszechny wśród przewodników turystycznych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rada Miasta Krzemieńczuka przyznała prezydentowi Rafałowi Bruskiemu medal za zasługi dla tego miasta. Podobne odznaczenie przyznano Gencho Bozhinov Genchev, burmistrzowi bułgarskiego miasta Svishtov, które podobnie jak Bydgoszcz jest miastem partnerskim Krzemieńczuka.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wiadomości z regionu