Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 05 czerwiec 2016

Pytamy wiceministra Obrony Narodowej o publikację Gazety Polskiej Codziennie, z której wynika, iż Żandarmeria Wojskowa posiada nagranie, na którym widać, jak jeden z zamieszanych w aferę korupcyjną w polskim wosku wręcza byłemu marszałkowi Sejmu Stefanowi Niesiołowskiemu reklamówkę. Sprawa dotyczy m.in. inwestycji w inowrocławskiej bazie śmigłowców.

Opublikowano w Inowrocław

Publikujemy polemikę wobec sprostowań autorstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, autorstwa profesora Collegium Medicum, zarazem radnego województwa, Macieja Świątkowskiego. Dotyczy ono kwestii zakupu przez uczelnie, będącą organem prowadzącym dwa bydgoskie szpitale, nowoczesnej aparatury diagnostycznej fRMI.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 05 czerwiec 2016 19:03

Wino z Szekszárd sławić będzie Bydgoszcz

W piątek 3 czerwca w hotelu Słoneczny Młyn odbyła się prezentacja kolejnej już edycji limitowanej win z serii Bydgostia Consular Marek Pietrzak. Konsul Honorowy Węgier w Bydgoszczy planuje wydać 22 edycje wina, każda z innego węgierskiego regionu. Wino Kekfrankos z Szekszárd powstało w ramach czwartej edycji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wzmocnieni kilkoma juniorami po ambitnej walce przegrali w Sosnowcu 1:2. 

 

Opublikowano w Sport
niedziela, 05 czerwiec 2016 18:18

Minimalne zwycięstwo Polonii Bydgoszcz

Tylko różnicą sześciu punktów zwyciężyli z KSM Krosno żużlowcy Polonii. Bydgoszczanie powinni wygrać zdecydowanie wyżej. 

 

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu