Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 21 czerwiec 2016

We wtorek, tuż przed manifestacją kibiców Zawiszy, odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Fizycznie nie był jednak obecny na nim prezes i większościowy właściciel (nie potwierdzono tego w dokumentach) Artur Czarnecki, który rzekomo jest zainteresowany wystawieniem drużyny w IV lidze, ale ma pewien warunek.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 21 czerwiec 2016 12:20

Kapitan zostaje w Łuczniczce

Kolejny zawodnik zdecydował się zostać w Łuczniczce Bydgoszcz na kolejny sezon. Jest nim Wojciech Jurkiewicz. 

 

Opublikowano w Sport

Czerwiec jest miesiącem, w którym zawsze obchodzone jest Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Atmosfera, która towarzyszyła wczoraj na sali obrad Sejmiku Województwa, pokazuje jednak, że problem jest z tą jednością wewnątrz województwa.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę uczestnicy rajdu rowerowego ,,Odjazdowy Bibliotekarz”, zorganizowanego przez bibliotekę miejską im. Jana Kasprowicza, wzięli udział, w Saloniku Literacko-Artystycznym, w I Wielkim Teście Wiedzy o Inowrocławiu. Jak się dowiedzieliśmy, pytania łatwe nie były.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

    Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu