Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 01 czerwiec 2016

Właściwie każdego dnia media ujawniają nowe informacje o trudnej sytuacji finansowej spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA – zobowiązania wobec ZUS, piłkarzy, firm przewozowych, ostatnio mówi się również o niezapłaceniu jednemu klubowi za transfery zawodników. Start Zawiszy w I lidze jest mocno zagrożony, nie można również wykluczać decyzji o ogłoszeniu przez spółkę upadłości.

Opublikowano w Bydgoszcz

Środowe posiedzenie Rady Nadzorczej spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA nie przyniosło odpowiedzi na kluczowe pytanie – komu Radosław Osuch sprzedaż 95% akcji? Pozostałych udziałowców Osucha zamierza poinformować dopiero na kolejnym posiedzeniu, które zaplanowano na poniedziałek.

Opublikowano w Bydgoszcz

Ekspert ds. Bliskiego Wschodu dr Wojciech Szewko opublikował na Twitterze list, w którym islamiści żądają zwolnienia z więzienia Salaha Abdeslama i grożą ,,zabijaniem niewiernych” w Polskich miastach. Wśród wymienionych miast pojawia się Bydgoszcz.

Opublikowano w Bydgoszcz

Celem zintegrowania społeczności lokalnej na Kujawach oraz wsparcia rodzimych przedsiębiorców, pod koniec czerwca Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje akcję ,,Inowrocław za pół ceny”. Chodzi o to, aby skusić mieszkańców Kujaw atrakcyjną jednorazową promocją do zainteresowania rodzimymi usługami.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 01 czerwiec 2016 14:52

Parada myszy w Kruszwicy

W ramach Dnia Dziecka, przez Kruszwicę przeszła parada gryzoni, która przyciągnęła najmłodszych mieszkańców legendarnej stolicy Polski.

Opublikowano w Kruszwica

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyły się prezydenckie obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Prezydent RP Andrzej Duda z tej okazji wręczył zasłużonym dla samorządów lokalnym odznaczenia państwowe. Wśród wyróżnionych znalazł się przedstawiciel bydgoskiego samorządu.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 01 czerwiec 2016 11:36

Odradza się piękna tradycja chóralna

We wtorek wieczorem w Katedrze Bydgoskiej odbyło się podsumowanie VI Koncertów Maryjnych z Różą. Na zakończenie swój kunszt artystyczny zaprezentował warszawski Zespół Męski GREGORIANUM, który zaprezentował koncert pt ,,Zapomniane Skarby Kapeli Rorantystów – Pieśni Maryjne”.

Opublikowano w Bydgoszcz

Z rezerwy celowej Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa Bydgoszczy otrzyma 50% dofinansowania na przebudowę wiaduktu w ciągu ulicy Wojska Polskiego i al. Jana Pawła II. Inwestycja ma sprawić dodatkowo, że ten trakt komunikacyjny stanie się bardziej przyjazny pieszym i rowerzystom. Koszt zadania szacuje się na 13 mln zł.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu