Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 27 maj 2016

W czwartek przypadała dokładnie stuletnia rocznica wydzierżawienia terenów pod budowę bydgoskiego lotniska. Dzisiaj i jutro będziemy natomiast świętować uroczystość 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości, patronki Bydgoszczy. Zachęcamy do śledzenia relacji i uczestnictwa w tych uroczystościach.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 27 maj 2016 14:50

Sprzedaż Zawiszy to był blef?

Mija kilka dni od pojawienia się w przestrzeni publicznej informacji o tym, że Radosław Osuch sprzedaż 95% akcji spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Do tej pory pozostali współudziałowcy nie wiedzą jednak komu sprzedano akcje. Coraz częściej słyszymy za to opinie, że Osuch może blefować.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka dni temu bydgoskie media poinformowały o tym, iż firma ,,Renoma” nie będzie już kontrolować biletów w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Zastąpić ma ją firma Rewizor. Niektóre redakcje chcąc zwiększyć oglądalność, w mediach społecznościowych próbowały wykorzystywać niechęć pasażerów do tej grupy zawodowej. W praktyce wiele się nie zmieni, gdyż nowa firma przejmie w dużej mierze kadrę z Renomy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  • Skrajne ubóstwo z tendencją wzrostową

    Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Szlachetna Paczka publikuje ,,Raport o biedzie”. Tegoroczny raport zawiera niestety również wstydliwe dla społeczeństwa informacje: problem skrajnego ubóstwa dotyka 400 tys. dzieci i 300 tys. seniorów – rok do roku mamy wzrost o 40 tys. osób.

    Etykiety: Szlachetna Paczka
  • Czy osoby, które nie wymieniły pieców faktycznie nie mają się czego obawiać?

    Od 1 stycznia w województwie kujawsko-pomorskim nie będzie wolno wykorzystywać do ogrzewania pieców bezklasowych oraz na paliwa stałe niespełniających norm Unii Europejskiej. Była ostatnio dyskusja o przesunięciu tego terminu w czasie, ale samorządowcy tego nie zdecydowali. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział w nowym roku debatę i sugerował, że w dużej mierze egzekwowanie tych przepisów dzisiaj to martwe prawo. Czy, aby na pewno?

    Etykiety: smog

Wiadomości z regionu