Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 26 maj 2016

Środowisko osób pokrzywdzonych przez bankowe poliso-lokaty w Bydgoszczy od pewnego czasu pracuje z posłem Łukaszem Schreiberem. Parlamentarzysta mówi wprost, że banki nadużywały w ostatnich latach zaufania społecznego. Osoby pokrzywdzone w biurze posła Schreibera będą mogły otrzymać bezpłatną pomoc.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kryzys w bydgoskim samorządzie się pogłębia o czym świadczy chociażby list otwarty, który wystosował do bydgoskich radnych Roman Jasiakiewicz. Również do takiego stwierdzenia przekonuje mnie rozmowa z przewodniczącym RM Zbigniewem Sobocińskim, który mówił wprost, iż atmosfera podczas obrad jest zła. Część radnych winni za obecny stan rzeczy jego, choć błędem będzie szukanie jednego kozła ofiarnego, gdy postawa wielu radnych może budzić wątpliwości.

Opublikowano w Bydgoszcz

Prezentujemy drugą część odcinka pierwszego ,Czasu na rozmowy”. Audycji publicystycznej, której pomysłodawcą jest Inowrocławski Klub Dyskusyjny. Program prowadzi Magdalena Basińska. Drugi odcinek poświęcony jest płatnemu ogłoszeniu w gazecie, które wykupiło Miasto Inowrocław, w celu przedstawienia radnego opozycji Marcina Wrońskiego w negatywnym świetle.

Opublikowano w Inowrocław

Biżuteria to doskonały akcent dopełniający każdą stylizację. Dzięki niej możemy podkreślić piękno kobiecej urody, a nawet sprytnie ukryć jej pewne mankamenty. Sekretem wszystkich błyskotek jest ich odpowiedni dobór. Biżuteria musi być dopasowywana do typu urody danej kobiety. Dla ułatwienia poszukiwań idealnych elementów biżuteryjnych przygotowaliśmy krótki poradnik.

Opublikowano w Polecane
czwartek, 26 maj 2016 10:24

Ważna dla lotniczej Bydgoszczy rocznica

26 maja 1916 roku bydgoski magistrat wydzierżawił niemieckim władzom wojskowym. Rozpoczęła się budowa infrastruktury lotniczej. W tym roku przypada zatem stulecie bydgoskiego lotniska.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Skrajne ubóstwo z tendencją wzrostową

    Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Szlachetna Paczka publikuje ,,Raport o biedzie”. Tegoroczny raport zawiera niestety również wstydliwe dla społeczeństwa informacje: problem skrajnego ubóstwa dotyka 400 tys. dzieci i 300 tys. seniorów – rok do roku mamy wzrost o 40 tys. osób.

    Etykiety: Szlachetna Paczka
  • Czy osoby, które nie wymieniły pieców faktycznie nie mają się czego obawiać?

    Od 1 stycznia w województwie kujawsko-pomorskim nie będzie wolno wykorzystywać do ogrzewania pieców bezklasowych oraz na paliwa stałe niespełniających norm Unii Europejskiej. Była ostatnio dyskusja o przesunięciu tego terminu w czasie, ale samorządowcy tego nie zdecydowali. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział w nowym roku debatę i sugerował, że w dużej mierze egzekwowanie tych przepisów dzisiaj to martwe prawo. Czy, aby na pewno?

    Etykiety: smog

Wiadomości z regionu