Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 25 maj 2016

Wczorajsze obrady Rady Miasta Bydgoszczy mogły momentami wywoływać zgorszenie. O opamiętanie apeluje radny wojewódzki, były Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy oraz Prezydent Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 25 maj 2016 19:04

Zawisza nie otrzymał licencji

Obradująca wczoraj Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN odmówiła przyznania Zawiszy Bydgoszczy licencji na grę w Ekstraklasie. Bydgoski klub sportowo zakwalifikował się co prawda do występów w I lidze, gdzie komisja jeszcze licencji nie przyznała. Nie mniej jednak badanie dotyczące gry w najwyższej klasie rozgrywkowej wskazało pewne problemy występujące w bydgoskim klubie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Bydgoszczy część radnych domagała się wyjaśnień dotyczących sprzedaży większościowego pakietu akcji klubu WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Prezydent nie był wstanie jednak powiedzieć zbyt wiele, gdyż jak tłumaczył, o wszystkim dowiedział się z mediów i szerszą wiedzą nie dysponuje. Nikt cały czas nie wie komu Osuch sprzedał akcje.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rada Miasta Bydgoszczy zmieniła dzisiaj zasady funkcjonowania strefy płatnego parkowania. Od lipca nie będą pobierane opłaty za parkowanie w centrum miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatnim czasie poruszaliśmy problemy związane z coraz gorszym stanem torowiska w Fordonie, które zostało oddane do użytku przecież nie tak dawno, bowiem w połowie stycznia. Docierają do nas również informacje, o problemach z zakupionymi w ramach tego samego projektu unijnego tramwajami PESA Swing. Oba tematy poruszył na sesji Rady Miasta radny Rafał Piasecki.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jednogłośnie Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła uchwałę wyrażającą zgodę na udział Bydgoszczy w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz, czyli inicjatywie powstałej na spotkaniu prezydenta Bydgoszczy z włodarzami gmin i powiatów tworzących obszar funkcjonalny Bydgoszczy. Przyjęcei uchwały poprzedziła dyskusja, która nie była łatwa.

Opublikowano w Regionalne
środa, 25 maj 2016 11:27

Nowy siatkarz w Łuczniczce

Kolejne poważne wzmocnienie w Łuczniczce. Doświadczony atakujący Marcel Gromadowski został nowym zawodnikiem bydgoskiego zespołu. 

 

Opublikowano w Sport

Inowrocławski Klub Dyskusyjny zainaugurował comiesięczne dyskusję na tematy ważne dla Inowrocławia. W pierwszym spotkaniu prowadzonym przez Magdalenę Basińską uczestniczyli przedstawiciele prawie wszystkich sił politycznych działających w przestrzeni miejskiej Inowrocławia. Prezentujemy nagraną część pierwszą ,,Czasu na rozmowy”.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Listopad 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Wiadomości z regionu