Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 11 wrzesień 2015
piątek, 11 wrzesień 2015 21:58

Radny Marek Gralik kandydatem do Senatu

Przed czterema laty w wyścigu o fotel senatora z okręgu bydgoskiego lepszy od Marka Gralika okazał się Andrzej Kobiak z PO. Za kilka tygodni Gralik będzie miał jednak okazję do odegrania się.

Opublikowano w Bydgoszcz

Udało nam się ustalić, że z szóstego miejsca listy Zjednoczonej Prawicy nie wystartuje związany z Solidarną Polską Maciej Szota, ale ta wysoka pozycja na liście wyborczej ma należeć do Edmunda Mikołajczaka, który ma szansę powalczyć o mandat.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 11 wrzesień 2015 20:50

Poczuli szczególną postawę obywatelską

Referendum ogólnokrajowe już za nami. Z powodu zbyt niskiej frekwencji, bądź jak niektórzy ją nazywają – katastrofalnej, jego wyniki nie mogą być uznane za ważne. Gdyby jednak wyniki w całym kraju były takie same jak w Międzygminnym Ośrodku Opiekuńczym w Pruszczu, to Paweł Kukiz mógłby mówić o wielkim sukcesie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W pierwszym półfinale Nice PLŻ bydgoscy żużlowcy zremisowali z Lokomotivem Daugavpils 45:45. 

Opublikowano w Sport
piątek, 11 wrzesień 2015 17:59

Oto kandydaci Zjednoczonej Lewicy

 

Władze SLD zapowiedziały, że prezentacja kandydatów komitetu Zjednoczonej Lewicy w okręgu bydgoskim ma nastąpić dopiero w sobotę. My tę ,,tajną” listę prezentujemy państwu już dzisiaj.

Opublikowano w Bydgoszcz

W Katowicach w sobotę i w niedzielę w Katowicach odbywa się Silesia Footbal Cup, największe sportowe wydarzenie września. Turniej jest najbardziej cenionymi zawodami rocznika 2004. Bydgoszcz reprezentować będzie w nim zespół Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”.

Opublikowano w Sport

PSL i SLD wnioskują, aby Sejm odrzucił inicjatywę senacką już w I czytani. PiS ocenia projekt negatywnie, zaś klub Platformy Obywatelskiej nie jest do tego rozwiązania do końca przekonany. Mowa o senackim projekcie ustawy, który pozwolić mógłby uzyskać m.in. miastu Inowrocław praw powiatu.

Opublikowano w Inowrocław

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejm delegował posła Krzysztofa Brejzę jako swojego reprezentanta w Krajowej Radzie Prokuratury.

Opublikowano w Inowrocław

Bydgoszcz będzie w sobotę świętować wstąpienie Exploseum do ERIH – Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Poprzemysłowego, o którym pisaliśmy już na naszych łamach. Oznacza to, że nasze obiekty muzealne zaliczą się do najlepszych w Europie.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 11 wrzesień 2015 13:11

Będzie sejmowa debata poświęcona imigrantom

W przyszłą środę odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Sejmu poświęcone europejskiemu kryzysowi imigracyjnemu. Inicjatywę taką przedstawiła na dzisiejszym posiedzeniu premier Ewa Kopacz.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Styczeń 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Wiadomości z regionu