Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 19 listopad 2015

W poniedziałek grupa posłów z klubu Kukiz15, w tym poseł Paweł Skutecki z Bydgoszczy, złożyła w Sejmie projekt uchwały, który miałby wezwać rząd Beaty Szydło, aby na forum Unii Europejskiej odmówiła przyjęcia narzuconych przez Komisję Europejską kwot migrantów.

Opublikowano w Magyar Hirek

Zdaniem radnego Bogdana Dzakanowskiego, prezydent jest zobowiązany uchwałą Rady Miasta do wydatkowania w roku 2016 35 mln zł na budowę dróg lokalnych. Proponowana przez prezydenta w projekcie budżetu miasta kwota jest o połowę mniejsza niż wnioskował Dzakanowski.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 19 listopad 2015 17:15

Związkowcy z Arrivy wyjdą na ulicę

W poniedziałek przed Urzędem Marszałkowskim w Toruniu odbywać będzie się pikieta pracowników przewoźnika Arriva RP, którzy domagają się uczciwego przetargu na obsługę połączeń kolejowych w kujawsko-pomorskim. Wątpliwości jest wiele, a czasu na ich rozstrzygnięcie coraz mniej, stąd też nasuwa się obawa, że w połowie grudnia może dojść do chaosu na kolei.

Opublikowano w Regionalne

NSZZ Solidarność pisze do premier Beaty Szydło z prośbą o objęcie patronatu nad koncepcją połączenia infrastruktury zabezpieczającej interesy bezpieczeństwa energetycznego Polski. Powstałe konsorcjum opierałoby się o infrastrukturę zlokalizowaną na Kujawach.

Opublikowano w Inowrocław

Jutro z okazji Tygodnia Przedsiębiorczości, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego orgainzuje spotkanie dla osób chcących założyć firmę lub już prowadzących działalność działalność gospodarczą. Będzie to okazja do uzyskania od specjalistów cennych wskazówek z zakresu prowadzenia firmy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu