Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 16 wrzesień 2013
poniedziałek, 16 wrzesień 2013 16:16

Miasto będzie reklamować bydgoskie marki

W Bydgoszczy pojawiło się dzisiaj 20 bilbordów reklamujących bydgoską firmę PESA oraz cukiernie Sowa. Jest to początek wspólnej promocji samorządu i firm które mają wpływ na rozwój Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dyskusja o nazwę mostu łączącego ulicę Wojska Polskiego z Powstańców Wielkopolskich staje się coraz bardziej aktywna w mediach. Głos w tej sprawie zabrał już nawet senator Andrzej Kobiak, który proponuje upamiętnienia Mariana Rejewskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przed tygodniem prezydent Rafał Bruski przedstawił swoją propozycję nowych taryf w komunikacji publicznej. Jedni mogą mieć taniej, część seniorów może jednak stracić bezpłatne przejazdy. Propozycje mogą wywołać zatem kontrowersje także wśród radnych. Machina public relation już jednak ruszyła.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

    Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu