Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 04 październik 2013
piątek, 04 październik 2013 20:31

Korona przełamała się kosztem Zawiszy

Zespół Korony Kielce przełamał pasę 21 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa. Miejscem tego przełomu stała się Bydgoszcz, nad czym ubolewać może publiczność z grodu nad Brdą. Dodatkowo sam pojedynek Zawiszy z Koroną raczej nie zachwycał.

Opublikowano w Sport
piątek, 04 październik 2013 19:44

Kolejny polityk PO obawia się o S-5

Po senatorze Andrzeju Kobiaku głos w sprawie obaw, co do terminowego powstania drogi ekspresowej S-5 zabrał senator Jan Rulewski, który nie szczędzi krytyki swojej partii.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zdaniem policji wideorejestratory ukryte w nieoznakowanych radiowozach mają znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach w Bydgoszczy i w powiecie bydgoskim. Przykładem tego mają być ostatnie zdarzenia.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 04 październik 2013 16:48

Połowa Polaków wspiera pożytek publiczny 1%

11,5 mln Polaków rozliczając się z podatku dochodowego za rok 2012, zdecydowała o przekazaniu 1% podatków na organizacje pożytku publicznego. Stanowi to 44% ogółu podatników. W naszym regionie w ten sposób wsparto kilka ważnych dzieł.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 04 październik 2013 14:53

TMMB ogłasza konkurs na hasło promujące Bydgoszcz

Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy uważa, że walory grodu założonego przez Kazimierza Wielkiego  nie są w pełni wykorzystywane do budowania jego wizerunków, dlatego ogłasza konkurs dla bydgoszczan.

Opublikowano w Bydgoszcz

,,Bądź widoczny, bądź bezpieczny” to kampania prewencyjna realizowana przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy, przy wsparciu Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i firmą HORUS organizuje w zainteresowanych przedszkolach prelekcje i konkursy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zespoły SuperW od wielu lat łączą biednych i bogatych. Ci drudzy pomagają tym pierwszym, przez co dla wszystkich święta są lepsze. Przedsięwzięcie Szlachetnej Paczki z roku na rok się rozwija, ale trudno by sobie ją wyobrazić bez wsparcia wolontariuszy.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 04 październik 2013 12:19

Planują roboty budowlane na Rondzie Kujawskim

Dzisiaj od godziny 19 rozpoczną się pracę remontowa na Rondzie Kujawskim. Wykonawca będzie poprawiał w ramach gwarancji uchybienia jakie pojawiły się po ostatnich pracach inwestycyjnych. Prace remontowe przewiduje się do czwartku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Skrajne ubóstwo z tendencją wzrostową

    Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Szlachetna Paczka publikuje ,,Raport o biedzie”. Tegoroczny raport zawiera niestety również wstydliwe dla społeczeństwa informacje: problem skrajnego ubóstwa dotyka 400 tys. dzieci i 300 tys. seniorów – rok do roku mamy wzrost o 40 tys. osób.

    Etykiety: Szlachetna Paczka
  • Czy osoby, które nie wymieniły pieców faktycznie nie mają się czego obawiać?

    Od 1 stycznia w województwie kujawsko-pomorskim nie będzie wolno wykorzystywać do ogrzewania pieców bezklasowych oraz na paliwa stałe niespełniających norm Unii Europejskiej. Była ostatnio dyskusja o przesunięciu tego terminu w czasie, ale samorządowcy tego nie zdecydowali. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział w nowym roku debatę i sugerował, że w dużej mierze egzekwowanie tych przepisów dzisiaj to martwe prawo. Czy, aby na pewno?

    Etykiety: smog

Wiadomości z regionu