Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 01 październik 2013

Radna Felicja Gwincińska przebywająca na leczeniu w szpitalu wzięła dzisiaj udział w uroczystości przyjęcia tytułu honorowego obywatela Bydgoszczy. Miasto reprezentował zastępca prezydenta Jan Szopiński.

Opublikowano w Bydgoszcz

Batalia władz Inowrocławia w sprawie budowy obwodnicy po wielu latach zbliżać się w kierunku szczęśliwego finału. Załącznik 6 do Programu Budowy Dróg Krajowych został dzisiaj przyjęty przez Radę Ministrów.

Opublikowano w Inowrocław

W piątek inowrocławscy policjanci zatrzymali 60-letniego pracownika Zarządu Dróg Powiatowych, który decyzję o zgodzie na wycięcie drew uzależniał od przekazana mu korzyści majątkowej.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 01 październik 2013 11:34

Jak to jest z tą spalarnią?

Wczoraj wbita została pierwsza łopata na placu budowy Metropolitarnej Spalarni Śmieci. Inwestycja ruszył, ale wśród wielu mieszkańców cały czas pojawiają się nierozwiane wątpliwości.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 01 październik 2013 11:15

Tadeusz Zwiefka nowym szefem PO

Europoseł Tadeusz Zwiefka został wybrany przewodniczącym struktur Platformy Obywatelskiej w Bydgoszczy. Na tym stanowisku zastąpił prezydenta Rafała Bruskiego, który z powodu obowiązków w ratuszu nie starał się o reelekcję.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Lipiec 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Skrajne ubóstwo z tendencją wzrostową

    Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Szlachetna Paczka publikuje ,,Raport o biedzie”. Tegoroczny raport zawiera niestety również wstydliwe dla społeczeństwa informacje: problem skrajnego ubóstwa dotyka 400 tys. dzieci i 300 tys. seniorów – rok do roku mamy wzrost o 40 tys. osób.

    Etykiety: Szlachetna Paczka
  • Czy osoby, które nie wymieniły pieców faktycznie nie mają się czego obawiać?

    Od 1 stycznia w województwie kujawsko-pomorskim nie będzie wolno wykorzystywać do ogrzewania pieców bezklasowych oraz na paliwa stałe niespełniających norm Unii Europejskiej. Była ostatnio dyskusja o przesunięciu tego terminu w czasie, ale samorządowcy tego nie zdecydowali. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział w nowym roku debatę i sugerował, że w dużej mierze egzekwowanie tych przepisów dzisiaj to martwe prawo. Czy, aby na pewno?

    Etykiety: smog

Wiadomości z regionu