Jesteś tutaj: HomeMagazynByły poseł pod respiratorem walczy o życie. Jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że pandemia to ,,geszeft”

Były poseł pod respiratorem walczy o życie. Jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że pandemia to ,,geszeft”

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Magazyn środa, 02 grudzień 2020 23:18
Były poseł pod respiratorem walczy o życie. Jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że pandemia to ,,geszeft” CC BY-SA 3.0 pl by Adrian Grycuk

Paweł Kukiz na Facebook-u prosi o modlitwę za byłego parlamentarzystę, który z ramienia Kukiz15 sprawował mandat posła Janusza Sanockiego. Były polityk w stanie śpiączki farmakologicznej, podłączony walczy o życie w opolskim szpitalu. Został on zakażony COVID-19.

Sanocki jeszcze kilka tygodni temu w napisanym przez siebie felietonie kwestionował zabójczość COVID-19 - Ile osób umiera codziennie na covid? Twierdzę że nikt (albo prawie nikt). Jeśli wczoraj umarło 8 osób i wszyscy mieli ciężkie choroby, to na jakiej podstawie minister podaje, że oni zmarli na covid? Żeby to stwierdzić powinny być przeprowadzone sekcje zwłok każdego, kto rzekomo umarł na covid. To jest niebywale ważne, a ani posłowie, ani premier nie nałożyli na Szumowskiego obowiązku przeprowadzania sekcji zwłok i rzetelnego informowania Polaków.

 

Dalej Sanocki twierdził, że pandemia to ,,geszeft”, na którym ktoś się wzbogacić - Ale też przychodzi mi na myśl, że cała afera z covidem i rzekoma pandemią to gigantyczny geszeft, na którym kto trzeba ten zarabia miliony. Na respiratorach, na maseczkach – teraz pewnie na szczepionkach. Zastanawia mnie jednak gdzie są lekarze, którzy przecież widzą jawne oszustwo pandemii? Powtarzam jak mantrę: w nyskim powiecie, gdzie mieszka 138 tys. ludzi dzisiaj – kiedy piszę te słowa – w szpitalu jest 1 (słownie: jeden) chory, a przez 5 miesięcy „pandemii” zmarła 1 starsza, schorowana kobieta – pisał 31 sierpnia, gdy fala wzrostowa COVID-19 dopiero się rozpoczynała.

 

Felieton Sanocki napisał w projekcie byłego posła Kukiz15 Pawła Skuteckiego, obecnie asystenta posła Grzegorza Brauna. Skutecki głosząc teorie spiskowe negujące istnienie pandemii, próbuje wrócić do polityki. Portal Skuteckiego o tym, że felietonista walczy o życie zakażony COVID-19 milczy.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

  • Szczepienia znowu zwalniają (raport szczegółowy)

    W ostatnim tygodniu pierwszą lub drugą dawką szczepionki w kujawsko-pomorskim zaszczepiło się ponad 11,4 tys. osób. Niestety od 12 listopada nie są udostępniane dane o trzeciej dawce i dawkach przypominających, stąd też nie wiemy ile tak naprawdę odbywa się szczepień.

  • Kujawsko-pomorski wątek afery mailowej pokazuje dobitnie jak wygląda kuchnia polityczna

    Od kilku miesięcy ujawniana jest korespondencja ministra Michała Dworczyka, politycy PiS sprawy nie chcą komentować, w tym także zanegować autentyczności ujawnianych treści. Wiele wiadomości udało się jednak potwierdzić. Wczoraj ujawniono korespondencję pomiędzy ministrem Łukaszem Schreiberem i wspomnianym ministrem Dworczykiem.

Wiadomości z regionu