Jesteś tutaj: HomeKruszwicaBezpieczny weekend na Gople

Bezpieczny weekend na Gople

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Kruszwica wtorek, 28 czerwiec 2022 10:26
Bezpieczny weekend na Gople Fot: KPP Inowrocław

Dopadła nas fala upałów, która sprzyja wypoczynkowi nad wodą i na wodzie, z tego powodu w ostatni weekend wodniacy policjanci skontrolowali jezioro Gopło. Na szczęście nie ma w tej sprawie o czym specjalnie pisać, bowiem nie ukarano nikogo mandatem karnym.

Policjanci wody Gopła patrolowali razem ze strażakami. Kontrolowano głównie trzeźwość korzystających ze sprzętu wodnego oraz ich uprawnienia. Każdego roku przez brak wyobraźni topi się w Polsce dość sporo osób. Działania na Gople zakończyły się na zaledwie jednym pouczeniu.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

  • Bydgoski europoseł dał pożywkę Rosji. Usunął swój wpis

    W ubiegłym tygodniu doszło do wybuchów w gazociągach Nord Stream 1 i 2, których istnienie było niekorzystne dla Polski. NATO oskarża o to Rosję zarzucając dywersję, strona rosyjska z kolei próbuje zrzucić odpowiedzialność na zachód. W tym całym zamieszaniu pojawia się też reprezentujący kujawsko-pomorskie w Parlamencie Europejskim Radosław Sikorski z wpisem na Twitterze, który wręcz wywołał międzynarodowy skandal.

    Etykiety: Radosław Sikorski
  • Sytuacja epidemiczna według raportu utrzymuje się w kujawsko-pomorskim na stabilnym poziomie (podsumowanie września)

    Przez okres września stwierdzono w województwie kujawsko-pomorskim ponad 4,2 tys. zakażeń COVID-19, jak się porówna te dane z sierpniem, to jest to o ok. 800 zakażeń mniej. W drugiej połowie września notowano jednak więcej zakażeń niż w pierwszej, co pokazuje na pewną tendencję wzrostową, ale trzeba też zaznaczyć, że dość niewielką.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu