Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 05 czerwiec 2016

Pytamy wiceministra Obrony Narodowej o publikację Gazety Polskiej Codziennie, z której wynika, iż Żandarmeria Wojskowa posiada nagranie, na którym widać, jak jeden z zamieszanych w aferę korupcyjną w polskim wosku wręcza byłemu marszałkowi Sejmu Stefanowi Niesiołowskiemu reklamówkę. Sprawa dotyczy m.in. inwestycji w inowrocławskiej bazie śmigłowców.

Opublikowano w Inowrocław

Publikujemy polemikę wobec sprostowań autorstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, autorstwa profesora Collegium Medicum, zarazem radnego województwa, Macieja Świątkowskiego. Dotyczy ono kwestii zakupu przez uczelnie, będącą organem prowadzącym dwa bydgoskie szpitale, nowoczesnej aparatury diagnostycznej fRMI.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 05 czerwiec 2016 19:03

Wino z Szekszárd sławić będzie Bydgoszcz

W piątek 3 czerwca w hotelu Słoneczny Młyn odbyła się prezentacja kolejnej już edycji limitowanej win z serii Bydgostia Consular Marek Pietrzak. Konsul Honorowy Węgier w Bydgoszczy planuje wydać 22 edycje wina, każda z innego węgierskiego regionu. Wino Kekfrankos z Szekszárd powstało w ramach czwartej edycji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wzmocnieni kilkoma juniorami po ambitnej walce przegrali w Sosnowcu 1:2. 

 

Opublikowano w Sport
niedziela, 05 czerwiec 2016 18:18

Minimalne zwycięstwo Polonii Bydgoszcz

Tylko różnicą sześciu punktów zwyciężyli z KSM Krosno żużlowcy Polonii. Bydgoszczanie powinni wygrać zdecydowanie wyżej. 

 

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu