Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 24 czerwiec 2016

W czwartek Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej. Wynik brytyjskiego referendum popularnie nazywany jest Brexitem. Głosowanie mieszkańców Wielkiej Brytanii skomentował na konferencji prasowej Péter Szijjártó, szef węgierskiego MSZ.

Opublikowano w Magyar Hirek
piątek, 24 czerwiec 2016 23:14

Zapraszamy na Drugi Wielki Mecz Charytatywny

W niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie TKKF przy ulicy Słowiańskiej 7 rozpocznie się mecz charytatywny pomiędzy politykami i dziennikarzami. Celem rywalizacji sportowej będzie wsparcie podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowaczych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zachęcamy do obejrzenia drugiego wydania audycji ,,Czas na rozmowy”, której pomysłodawcom jest Inowrocławski Klub Dyskusyjny. Tym razem przedstawiciele różnych opcji politycznych rozmawiali m.in. o problemie bezrobocia.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj w wielu szkołach odbywało się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystościach zorganizowanych przez międzynarodową International School of Bydgoszcz uczestniczył wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki i dowódca Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy gen. bryg. Wojciech Grabowski. Ich obecność nie była przypadkowa, bowiem ponad połowę uczniów stanowią dzieci oficerów NATO. Przy okazji tej uroczystości ogłoszono ważną decyzję MON.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Bydgoszcz ma zaopiniować ewentualną zmianę nazwy Portu Lotniczego Bydgoszcz, poprzez dodanie członu Toruń. Co prawda opinia RN nie będzie wiążąca, ale pomimo i tak dużej temperatury na zewnątrz, zrobiło się jeszcze bardziej gorąco.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu