Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: środa, 22 czerwiec 2016

Co my dalej mamy w tym sejmiku robić? Po co mamy tam być i firmować, to co jest szkodliwe dla Bydgoszczy? - pytał na konferencji prasowej radny Roman Jasiakiewicz. W zorganizowanej ponad podziałami konferencji udział wziął również radny Andrzej Walkowiak i prof. Maciej Świątkowski, zaś wyrażone na niej poglądy popierają również radni: Dorota Jakuta i Michał Krzemkowska. Konferencja bezpośrednio nawiązywała do poniedziałkowej sesji, na której nie dopuszczono nawet do porządku obrad stanowiska w sprawie przyszłości szkolnictwa medycznego w kujawsko-pomorskim.

Opublikowano w Bydgoszcz

Z Placu Wolności przeszło około tysiąca kibiców Zawiszy Bydgoszcz, którzy domagali się rozliczenia prezydenta Rafała Bruskiego z jego przyzwalania Radosławowi Osuchowi, na szkodliwe dla Zawiszy działania, które w efekcie miały doprowadzić do upadku klubu. Kibice nieśli również postulat, aby Stowarzyszeniu Piłkarskiemu ,,Zawisza”, które chce wystartować w rozgrywkach i kontynuować historię Zawiszy, umożliwić korzystanie z obiektów przy ulicy Gdańskiej 163.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu