Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 21 czerwiec 2016

We wtorek, tuż przed manifestacją kibiców Zawiszy, odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Fizycznie nie był jednak obecny na nim prezes i większościowy właściciel (nie potwierdzono tego w dokumentach) Artur Czarnecki, który rzekomo jest zainteresowany wystawieniem drużyny w IV lidze, ale ma pewien warunek.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 21 czerwiec 2016 12:20

Kapitan zostaje w Łuczniczce

Kolejny zawodnik zdecydował się zostać w Łuczniczce Bydgoszcz na kolejny sezon. Jest nim Wojciech Jurkiewicz. 

 

Opublikowano w Sport

Czerwiec jest miesiącem, w którym zawsze obchodzone jest Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Atmosfera, która towarzyszyła wczoraj na sali obrad Sejmiku Województwa, pokazuje jednak, że problem jest z tą jednością wewnątrz województwa.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę uczestnicy rajdu rowerowego ,,Odjazdowy Bibliotekarz”, zorganizowanego przez bibliotekę miejską im. Jana Kasprowicza, wzięli udział, w Saloniku Literacko-Artystycznym, w I Wielkim Teście Wiedzy o Inowrocławiu. Jak się dowiedzieliśmy, pytania łatwe nie były.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu