Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 18 czerwiec 2016

IX edycji Steru na Bydgoszcz psocić próbowała aura. Piątkowe nawałnice, które przeszły przez Polskę sprawiły, iż trzeba było zrezygnować z części atrakcji, a nie które przesunąć. Na szczęście dużo bardziej łaskawa pogoda była w sobotę i choć ciemne chmury niosły w sobie nutkę ryzyka, to na Wyspie Młyńskiej pojawiło się tysiące osób. Zaś silniejsze opady jakoś szczęśliwie nas dzisiaj omijają.

Opublikowano w Bydgoszcz

Piątkowe nawałnice dały się odczuć mieszkańcom całego regionu. Połamane drzewa w sposób szczególny powodowały niebezpieczeństwo w gminie Kruszwica, gdzie doszło do wypadku.

Opublikowano w Kruszwica

Mógł poszczycić się ponad 40-letnim stażem pracy pedagogicznej. Z naszego świata odszedł mgr inż. Tadeusz Nowak, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Jego doświadczenie służyło m.in. kuratorowi oświaty.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu