Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzas na rozmowy: Dzień Zgody Narodowej

Czas na rozmowy: Dzień Zgody Narodowej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 25 maj 2016 03:51

Inowrocławski Klub Dyskusyjny zainaugurował comiesięczne dyskusję na tematy ważne dla Inowrocławia. W pierwszym spotkaniu prowadzonym przez Magdalenę Basińską uczestniczyli przedstawiciele prawie wszystkich sił politycznych działających w przestrzeni miejskiej Inowrocławia. Prezentujemy nagraną część pierwszą ,,Czasu na rozmowy”.

 

- W tym programie będziemy dyskutować i rozmawiać o sprawach ważnych dla Inowrocławia – zapowiedziała Magdalena Basińska.

 

 

Tematem pierwszego wydania była przyjęte na poniedziałkowym posiedzeniu Rady Miejskiej Inowrocławia stanowisko w sprawie Dnia Zgody Narodowej oraz płatna publikacja w jednej z gazet, która uderzała w radnego opozycji.

 

Gośćmi spotkania byli: radny Marcin Wroński z Nowego Inowrocławia, radny Andrzej Kieraj z SLD, radni Marek Słabiński i Maciej Basiński z PiS oraz reprezentant partii Nowoczesna Maciej Zieliński, a także reprezentant organizacji pozarządowej Cuiaviana Rafał Mikołajewski. Z zaproszenia do udziału nie skorzystał przewodniczący Rady Miasta Tomasz Marcinkowski oraz radna Magdalena Łośko, reprezentujący Porozumienie Samorządowe.

 

W czwartek zaprezentujemy drugą część programu, podczas której goście rozmawiali o ogłoszeniu wykupionym przez ratusz za miejskie pieniądze, które przedstawiało radnego Marcina Wrońskiego w negatywnym świetle.

 

Był to pierwszy odcinek, stąd też można zauważyć pewne niedogodności. Z czasem będzie doprowadzane wszystko do perfekcji. Czas na rozmowy emitowany będzie raz na miesiąc.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu