Jesteś tutaj: HomeInowrocławAndrzej Duda pisze do nas list

Andrzej Duda pisze do nas list

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 22 maj 2015 17:07

Na zakończenie kampanii wyborczej do mieszkańców kujawsko-pomorskiego list wystosował kandydat Andrzej Duda. Porusza w nim kwestie drogi ekspresowej S-5 oraz o kontrowersyjnej w jego opinii prywatyzacji Ciech.

W czasie rządów PO-PSL upadł ,,Zachem”, zakład pracy dający zatrudnienie wielu Bydgoszczanom. Ich miasto od paru lat jest pomijane w planach rozwoju kraju – przykład drogi ekspresowej S-5. Obserwowany jest zastój i stagnacja – pisze kandydat popierany przez PiS.

 

Andrzej Duda odnosi się także do kwestii sprzedaży akcji Ciech Janowi Kulczykowi za 619 mln zł. Ciech jest obecnie ważnym pracodawcom na terenie powiatu inowrocławskiego. Zdaniem kandydata na prezydenta akcje Ciech miały zostać sprzedane poniżej wartości rynkowej.

 

Konsekwencją takiego działania jest przeniesienie kadry kierowniczej oraz siedziby spółki do innego miasta, co automatycznie spowoduje uszczuplenie majątku regionu – podatki zasilą kasę innego województwa – czytamy w liście Andrzeja Dudy.

 

Głęboko wierzę, że razem możemy wszystko. Mam wystarczająco siły i energii, aby iść do przodu i osiągnąć cele, jakie wspólnie z Państwem wyznaczam. Jestem do dyspozycji mieszkańców ziemi kujawsko-pomorskiej – kończy Andrzej Duda – Proszę o Państwa głosy.

 


 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Szczepienia-papież

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu