Jesteś tutaj: HomeInowrocławUrząd atakuje posła Latosa

Urząd atakuje posła Latosa

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Inowrocław czwartek, 21 maj 2015 12:14

Kujawskie Centrum Kultury podległe prezydentowi Inowrocławia Ryszardowi Brejzie kontynuuje działalność polityczną. Tym razem na prowadzonym za publiczne pieniądze portalu dostaje się posłowi Tomaszowi Latosowi, gdyż wyraził wcześniej wątpliwości wobec obwodnicy Inowrocławia.

 

Praktyka w przypadku KCK nie jest nowa, a bulwersować może z tego powodu, że pracownicy tworzący publikację medialne, występują w bezpośredniej podległości służbowej wobec prezydenta Ryszarda Brejzy.

 

Na portalu prowadzonym przez KCK pojawiła się publikacja o tytule ,,Na budowie obwodnicy Inowrocławia praca wre”, który ma w pewnym sensie łagodzić skutki wpadki z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego na jej placu budowy.

 

W kolejnej części publikacji czytamy, że prezydent Brejza, że zapraszał rzekomo posła Latosa na konferencje z wybranymi inowrocławskimi dziennikarzami, a ten nie dotarł, w celu wyjaśnienia mu jako człowiekowi z zewnątrz, że wszystko budowane jest z właściwą starannością.

 

Dwa dni później na konferencji prasowej w Inowrocławiu parlamentarzysta wyjaśniał, że w sprawach Inowrocławia jest na bieżąco i wraz posłanką Anną Bańkowską na wielu protestach w obronie obwodnicy Inowrocławia, byli jedynymi parlamentarzystami. Ta informacja na podległym prezydentowi portalu się jednak nie pojawiła.

 

Radny powiatu Gustaw Nowicki, który blisko współpracuje z posłem Latosem, przyznaje w rozmowie z nami, że prezydent Brejza przygotowując spotkanie na obwodnicy z prezydentem Komorowskim ośmieszył miasto w oczach Polski i teraz próbuje winę za to zajście zwalać na innych.

 

Najbardziej wydaje się w tej sprawie jednak dziwne to, że prezydent Brejza prowadzi spotkania z dziennikarzami na obwodnicy, której inwestorem nie jest gmina, ale GDDKiA.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu