Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrezydent Inowrocławia nadal niechętnie korzysta z urlopu wypoczynkowego

Prezydent Inowrocławia nadal niechętnie korzysta z urlopu wypoczynkowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 maj 2023 16:37

Przed kilkoma laty było głośno o prezydencie Inowrocławia Ryszardzie Brejzie, który przez 12 lat wykorzystał zaledwie 35 dni urlopu wypoczynkowego, z tego powodu przypadło mu kilkadziesiąt tysięcy złotych w ramach ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Jak się okazuje zwyczaje włodarza Inowrocławia nie zmieniły się specjalnie.

Z odpowiedzi na interpelację radnego Damiana Polaka dowiadujemy się, ze w latach 2017-2022 prezydent skorzystał z 25 dni urlopu wypoczynkowego. W tym czasie przypadło mu 156 dni urlopu wypoczynkowego, zatem wykorzystanie urlopu jest niewielkie. Niewiemy czy i w jakiej kwocie został wypłacony z tego tytułu ekwiwalent.

 

Warte obejrzenia

  • W ten weekend po raz kolejny Myślęcinek stanie się areną międzynarodowych zmagań przełajowców

    Zawodnicy z krajowej czołówki oraz biegacze zagraniczni wystąpią w niedzielę w kolejnej edycji zawodów „Cross Country Bydgoszcz na start!”. Malownicza trasa w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy ponownie gościć będzie zawodników rywalizujących w ramach World Athletics Cross Country Tour. Zawody mają kategorię brązową tego cyklu.

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Wiadomości sportowe

« Luty 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Wiadomości z regionu