Jesteś tutaj: HomeInowrocławPracownicy dużego operatora logistycznego wsparli inowrocławskie schronisko

Pracownicy dużego operatora logistycznego wsparli inowrocławskie schronisko

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 16 maj 2023 17:06

Z inicjatywy pracowników firmy kurierskiej DPD z Inowrocławia zebrano środki, które pozwoliły zakupić dwie maszynki do strzyżenia oraz specjalistyczną karmę dla psich seniorów. Beneficjentami zakupionej karmy będzie około 150 psów i 70 kotów z inowrocławskiego schroniska dla zwierząt.

Pracownicy DPD Polska z Inowrocławia postanowili działać w ramach inicjatyw lokalnych jakie oferuje ich pracodawca - To wyjątkowe uczucie, kiedy robimy coś dobrego na rzecz bliskiej nam społeczności. Niezmiernie ucieszył nas fakt, że to właśnie nasza inicjatywa została wybrana w ramach tegorocznych Projektów CSR. Wiemy, jak trudna bywa sytuacja materialna lokalnych schronisk, dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć placówkę w Inowrocławiu. Zbiórka przeszła nasze oczekiwania, mobilizacja całego zespołu, by zebrać jak najwięcej darów dla schroniska była niesamowita. – podsumowuje Martyna Śmigielska-Noga, Koordynator Oddziału Miejskiego w Inowrocławiu.

 

Warte obejrzenia

  • W ten weekend po raz kolejny Myślęcinek stanie się areną międzynarodowych zmagań przełajowców

    Zawodnicy z krajowej czołówki oraz biegacze zagraniczni wystąpią w niedzielę w kolejnej edycji zawodów „Cross Country Bydgoszcz na start!”. Malownicza trasa w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy ponownie gościć będzie zawodników rywalizujących w ramach World Athletics Cross Country Tour. Zawody mają kategorię brązową tego cyklu.

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Wiadomości sportowe

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Wiadomości z regionu