Jesteś tutaj: HomeInowrocławSolanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych

Solanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 02 grudzień 2022 10:31
Solanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych Fot: UM Inowrocław

We wtorek w Brześciu Kujawskim odbyło się oficjalne zakończenie sezonu turystycznego w kujawsko-pomorskim zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną, z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną. Wśród trzech najlepszych produktów turystycznych uznano Park Solankowy w Inowrocławiu, który został tym samym zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego.

Park Solankowy uzyskał już od Polskiej Agencji Turystycznej regionalnego zwycięzcy plebiscytu Najlepszy Produkt Turystyczny 2022. Być może uzyska również laur na arenie ogólnopolskiej podczas kolejnego etapu.

 

- Wyróżnienie to jest dowodem, że inwestycje poczynione ze środków unijnych  i rozwój Parku Solankowego są zauważane nie tylko przez turystów, ale też wyspecjalizowane turystyczne organizacje. W ten sposób zwiększamy nasz potencjał  i zachęcamy do odwiedzania naszego miasta – podsumowuje prezydent Ryszard Brejza.

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

« Marzec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu