Jesteś tutaj: HomeInowrocławZ powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo

Z powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 15 listopad 2022 11:54
Z powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo OpenStreetMaps

Sporo drogi przychodzi nadrobić przemieszczającym się transportem drogowym pomiędzy Inowrocławiem i Bydgoszcz, od poniedziałku 14 listopada zamknięty dla ruchu jest przejazd kolejowy w Borkowie, tuż pod Inowrocławiem. Przebudowa przejazdu sprawia, że droga krajowa nr 25 jest nieprzejezdna. Pracę mają potrwać jeszcze 1,5 tygodnia, planowany termin przywrócenia normalnego ruchu to 25 listopada.

Kierowcom zaleca się objazd poprzez drogę krajową nr 15 (na Toruń) do Gniewkowa, a stąd przez Rojewo do Złotnik Kujawskich. Wymaga to zrobienia ekstra dodatkowych ponad 20 km. Są dostępne też krótsze lokalne objazdy, ale wymaga to poruszania się po znacznie gorszej jakościowo drodze, stąd też wariant przez Gniewkowo dla wielu kierowców i tak wydaje się dzisiaj najbardziej optymalny.

 

Warte obejrzenia

  • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

    Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

  • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

    W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu