Jesteś tutaj: HomeInowrocławRozstrzygnięto przetarg na kolejny etap modernizacji tężni solankowych

Rozstrzygnięto przetarg na kolejny etap modernizacji tężni solankowych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 03 listopad 2022 18:31

Tężnie solankowe to jeden z symboli Inowrocławia, jednocześnie element budujący potencjał turystyczny miasta w dziedzinie turystyki uzdrowiskowej. Od kilu lat władze Inowrocławia prowadzą systematyczny remont tężni. Niedawno rozstrzygnięto przetarg na kolejny etap.

Zgodnie z zapisami przetargu prace obejmą wymianę 28 przęseł solankowych od strony ulicy Bocznej. Do ogłoszonego w sierpniu przetargu przystąpiły dwie firmy, droższą ofertę zaoferowała lokalna firma Ecoroad z Inowrocławia, która zaoferowała niecałe 2,7 mln zł. Z racji tego, że oferta konkurencyjnej firmy na nieco ponad 2,1 mln zł została odrzucona bowiem miała nie spełniać specyfikacji przetargowej, to właśnie Ecoroad został wybrany do tego zadania.

 

Warte obejrzenia

  • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

    Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

  • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

    W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu