Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław wznawia mobilne szczepienia

Inowrocław wznawia mobilne szczepienia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 22 wrzesień 2022 18:20
Inowrocław wznawia mobilne szczepienia gov.pl

Od pewnego czasu prowadzone są szczepienia 4 dawką, nakierowana na wariant Omnikron, przeciwko COVID-19. Inowrocławski ratusz dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą dotrzeć do punktów szczepień, ale są zainteresowane przyjęciem szczepionki, wznawia akcję dojeżdżania ze szczepieniami do domów.

Revita Centrum Medyczne s. c. uruchomiła wyjazdowy punkt szczepień. Docierać będzie on do osób niemogących, ze względu na stan zdrowia, przyjąć szczepionki na koronawirusa w punkcie stacjonarnym. Z tego punktu mogą skorzystać dorośli mieszkańcy Inowrocławia oraz osoby, które mieszkają w promieniu 5 kilometrów od granic miasta.

 

Aby skorzystać z mobilnego punktu szczepień wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 502 708 380, od poniedziałku do soboty, w godz. 8:00-18:00.

 

Warte obejrzenia

 • Polacy wygrywają u siebie kajakarskie Akademickie Mistrzostwa Świata

  Ostatnie trzy dni to zmagania najlepszych związanych z klubami akademickimi kajakarzy na świecie, które odbywały się w bydgoskim Brdyujściu, pod egidą międzynarodowej federacji FISU. Już w sobotę widzieliśmy, że te zawody zdominowali reprezentanci Polski, niedzielne starty to tylko potwierdziły – 24 medale, z czego 19 złotych to bowiem zdecydowana deklasacja rywali. Do Bydgoszczy przyjechało 159 sportowców z 18 państw świata.

 • Kujawy bramą do I ligi: Polacy gładko poradzili sobie z Indonezją

  Reprezentacja Polski w tenisiie pokonała w meczu rozgrywanym w ramach prestiżowego Pucharu Davisa Indonezję, otwierając sobie drogę do rozgrywek play-off, w który ma szansę awansować do Światowej Grupy nr I, czyli bezpośredniego zaplecza światowej elity. Mecz rozegrany został w Inowrocławiu, jak oceniają komentatorzy, Polakom poszedł dość gładko.

Wiadomości sportowe

« Wrzesień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

 • Umowa z Arrivą już blisko, z Polregio nieco dalej - w tle spór sądowy

  Na dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa marszałek Piotr Całbecki poinformował, że jest blisko finalizacja wieloletniej umowy z przeciwnikami kolejowymi - mówimy o dokumentach, które będą regulowały zasady do połowy grudnia 2030 roku. Najbliżej jest finalizacja umowy z Arrivą.

 • Część radnych sejmikowych chce, aby egzaminy na prawo jazdy rosły automatycznie

  W ostatnim czasie zdawanie egzaminów na prawo jazdy jest prawdziwym hazardem, nie tylko z tego powodu, że zestresowanemu kandydatowi na kierowcę nieco szczęścia zawsze się przyda, ale też z powodu odwoływania egzaminów przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, spowodowanego protestami pracowników. Taki problem widoczny jest chociażby w bydgoskim WORD-ie.

Wiadomości z regionu