Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław wznawia mobilne szczepienia

Inowrocław wznawia mobilne szczepienia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 22 wrzesień 2022 18:20
Inowrocław wznawia mobilne szczepienia gov.pl

Od pewnego czasu prowadzone są szczepienia 4 dawką, nakierowana na wariant Omnikron, przeciwko COVID-19. Inowrocławski ratusz dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą dotrzeć do punktów szczepień, ale są zainteresowane przyjęciem szczepionki, wznawia akcję dojeżdżania ze szczepieniami do domów.

Revita Centrum Medyczne s. c. uruchomiła wyjazdowy punkt szczepień. Docierać będzie on do osób niemogących, ze względu na stan zdrowia, przyjąć szczepionki na koronawirusa w punkcie stacjonarnym. Z tego punktu mogą skorzystać dorośli mieszkańcy Inowrocławia oraz osoby, które mieszkają w promieniu 5 kilometrów od granic miasta.

 

Aby skorzystać z mobilnego punktu szczepień wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 502 708 380, od poniedziałku do soboty, w godz. 8:00-18:00.

 

Warte obejrzenia

 • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

  Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Blisko rok po rosyjskiej inwazji europejczycy nadal solidarni z Ukrainą

  Pod koniec lutego minie rok od rosyjskiej agresji na Ukrainę, która wywołała skutki w całej Unii Europejskiej, działania związane z sankcjami doprowadziły do ograniczenia importu surowców energetycznych z Rosji, co przełożyło się też na wzrost cen. Jak pokazuje najnowsze badanie Eurobarometru opinia publiczna w Unii Europejskiej pomimo tych niedogodności popiera politykę wspierania Ukrainy i nakładania na Rosję sankcji.

 • Portal chwilowo zawieszony

  1 i 2 lutego nie pojawią sie żadne nowe treści na Portalu Kujawskim.  W ten sposób chcemy pokazać jakim zagrożeniem dla lokalnych mediów jest wydawanie przez Urząd Miasta Bydgoszczy swoich mediów, które nie muszą się liczyć z rachunkiem ekonomicznym. Bez prywatnych mediów, czytelnicy będą skazani jedynie na przekaz kreowany przez polityków, bez poruszania dla nich niewygodnych kwestii.

Wiadomości z regionu