Jesteś tutaj: HomeInowrocławKtoś rozlał smar, w ten sposób chce walczyć z bezdomnymi

Ktoś rozlał smar, w ten sposób chce walczyć z bezdomnymi

Napisane przez  Ł.R. / ki24.info Opublikowano w Inowrocław piątek, 16 wrzesień 2022 09:26
Ktoś rozlał smar, w ten sposób chce walczyć z bezdomnymi Fot: Ki24.info

Przy dyskoncie zlokalizowanym przy ulicy Poznańskiej w Inowrocławiu koczowały osoby bezdomne. Ktoś postanowił z nimi zawalczyć rozlewając substancję przypominającą smar, naklejono też obraźliwą karteczkę. O incydencie pisze portal Ki24.info.

,,Uwaga nie siadać” - ostrzega karteczka, aby potem informować, że jest to ,,zabezpieczenie przez żulami”. Nie jest to formuła zbyt elegancja, a wręcz można zauważyć w niej pogardę. Miejsce, gdzie siadały wcześniej osoby bezdomne zostało pokryte czarną, klejącą się substancją.

 

Problem bezdomności z różnym nasileniem występował właściwie zawsze. Jest to ogromny dramat każdej osoby, którą ten problem spotkał. Z tego też powodu kluczowe jest właściwe podejście, dawanie możliwości wyjścia tym osobom ,,na prostą”. Inowrocław za sprawą tej akcji ma szansę trafić na internetowe memy, niestety wizerunkowo jest to zwyczajny popis chamstwa.

 

Warte obejrzenia

 • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

  Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

  FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

« Marzec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • W ciągu dwóch miesięcy w kujawsko-pomorskim ubyło ponad 300 policjantów

  Sytuacja w policji zaczyna robić się bardzo ciężka – w skali kraju brakuje prawie 13 tys. funkcjonariuszy, również w kujawsko-pomorskim mówimy o sporych brakach. Od policjantów słyszymy, że od dłuższego czasu atmosfera w policji nie jest najlepsza, co wynika z nieatrakcyjnych płac oraz niewielkich perspektyw awansu zawodowego, te problemy podkreśliło przejście starszych funkcjonariuszy na emeryturę na początku 2023 roku.

 • Brytyjscy żołnierze Rangersów szkolili żołnierzy WOT oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej

  Na toruńskim poligonie odbyły się wspólne szkolenia z udziałem 3 Batalionu Rangersów z Wielkiej Brytanii, żołnierzy 8. Kujawsko-Pomoskiej Brygady Wojsko Obrony Terytorialnej, a także funkcjonariuszy Straży Granicznej. Ćwiczono przede wszystkim szturm na budynki.

Wiadomości z regionu