Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławska hala sportowa stanie się centrum profilaktyki

Inowrocławska hala sportowa stanie się centrum profilaktyki

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 30 lipiec 2021 12:08
Inowrocławska hala sportowa stanie się centrum profilaktyki Fot: UM Inowrocław

Przez ostatnie tygodnie inowrocławianie, ale w praktyce mieszkańcy też innych części naszego regionu, na inowrocławską halę sportową udawali się nie po wrazenia sportowe, ale po zdrowie za sprawą prowadzonych masowych szczepień. Od sierpnia na hali odbywać będą się badania profilaktyczne dedydykowane osobą po 40 roku życia.

Możliwość przebadania się każdej osoby po 40 roku życia to element rządowego programu ,,Profilaktyka 40 PLUS”. Inowrocław w sprawie organizacji masowego punktu badań profilaktycznych podpisał porozumienie z przychodnią Revita.

 

- Ruszamy z kolejną akcją zdrowotną, dzięki której umacnia się hasło „Inowrocław – na zdrowie!”. Pomagając w uruchomieniu tego kolejnego w Inowrocławiu punktu, wpisujemy się także w ogólnopolską akcję z głębokim przekonaniem, nadzieją i wiarą, że może to pomóc w uratowaniu niejednego zdrowia lub życia – mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

Rejestracja na badania rozpocznie się w poniedziałek 2 sierpnia – w godzinach 7:00-11:00 będzie można się zarejestrować pod numerem telefonu: 600 196 559

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu