Jesteś tutaj: HomeInowrocławNa festynie przy parafii będzie można się zaszczepić

Na festynie przy parafii będzie można się zaszczepić

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 21 lipiec 2021 11:11

W niedzielę w parafiach będzie wspominany św. Krzysztof patron kierowców, przy tej okazji tradycyjnie księża będą święcić pojazdy. Przy parafii pw. Chrystusa Miłosiernego będzie można nie tylko poświęcić swój pojazd, ale także zaszczepić się bez skierowania przeciwko COVID-19.

Automobilklub Inowrocławski organizuje w niedzielę na terenie tej parafii Festyn Motoryzacyjny dla wspomnienia św. Krzysztofa, który rozpocznie się o godzinie 11:00, wcześniej na 10:00 wszyscy zaprszani są na Mszę Świętą. Możliwość zaszczepienia się bez skierowania będzie jedną z atrakcji festynu.

 

 

Inne przewidziane w programie to symulator dachowana, pokazy szprzętu służb mundurowych oraz znakowanie przez policjantów rowerów.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Prof. Gut: Jeżeli chodzi o szczepienia, to jesteśmy dokładnie między Paryżem a Moskwą

    Służba zdrowia wytrzyma tę falę zachorowań na COVID-19, a respiratorów wystarczy – powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że choruje teraz coraz więcej osób młodszych, którym grożą poważne powikłania pocovidowe.

  • Jakie będą skutki wojny rządu z Brukselą? Przede wszystkim gospodarcze

    Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności 3 paragrafów Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją w Polsce spolaryzowało emocje publiczne – środowiska bardziej eurosceptyczne uznały to jako element walki o polską suwerenność, z kolei euroentuzjaści zorganizowali protesty na których wprost straszyli, że rząd doprowadzi do wyprowadzenia Polski z Unii. Patrząc na to z góry można odnieść wrażenie, że jest to element wewnętrznego sporu politycznego w Polsce, cała ta sytuacja prowadzi jednak też do zwarcia Polski z Unią Europejską, co może przynieść też szkody gospodarcze Polsce.

Wiadomości z regionu