Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławski szpital wznowił odwiedziny pacjentów

Inowrocławski szpital wznowił odwiedziny pacjentów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 05 lipiec 2021 12:34
Inowrocławski szpital wznowił odwiedziny pacjentów Wielospecjaistyczny Szpital Inowrocław

Przez przeszło rok z powodu pandemii COVID-19 szpitale były praktycznie zamknięte dla odwiedzających. Wynikało to przede wszystkim z tego, że placówki służby zdrowia stały się ogniskami wirusa, zaś pojawienie się osób zakażonych było zagrożeniem dla zdrowia przede wszystkim pacjentów. Sytuacja epidemiczna poprawiła się na tyle, że Wielospecjalistyczny Szpital im. Ludwika Błażka poluzował zasady.

Od lipca możliwe są odwiedziny pacjentów w godzinach 14:00 – 18:00. Przy czym w jednej sali chorych może przebywać maksymalnie dwóch gości, jednego pacjenta może w danym momencie odwiedzać tylko jedna osoba. Czas wizyty nie powinien przekraczać 30 minut. O obowiązku noszenia maseczek nie trzeba nawet pisać.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Prof. Gut: Jeżeli chodzi o szczepienia, to jesteśmy dokładnie między Paryżem a Moskwą

    Służba zdrowia wytrzyma tę falę zachorowań na COVID-19, a respiratorów wystarczy – powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że choruje teraz coraz więcej osób młodszych, którym grożą poważne powikłania pocovidowe.

  • Jakie będą skutki wojny rządu z Brukselą? Przede wszystkim gospodarcze

    Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności 3 paragrafów Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją w Polsce spolaryzowało emocje publiczne – środowiska bardziej eurosceptyczne uznały to jako element walki o polską suwerenność, z kolei euroentuzjaści zorganizowali protesty na których wprost straszyli, że rząd doprowadzi do wyprowadzenia Polski z Unii. Patrząc na to z góry można odnieść wrażenie, że jest to element wewnętrznego sporu politycznego w Polsce, cała ta sytuacja prowadzi jednak też do zwarcia Polski z Unią Europejską, co może przynieść też szkody gospodarcze Polsce.

Wiadomości z regionu