Jesteś tutaj: HomeInowrocławBiletomaty maja wymusić parkowanie tylko gości Solanek

Biletomaty maja wymusić parkowanie tylko gości Solanek

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 14 maj 2021 16:36
Biletomaty maja wymusić parkowanie tylko gości Solanek Fot: UM Inowrocław

Od soboty 15 maja na parkingu przy ulicy Bocznej w Inowrocławiu będzie włączony parkometr oraz regulamin parkowania. Parkować można bezpłatnie, ale tylko do 4 godzin. Parking powstał w bliskiej odległości Parku Solankowego.

Ograniczenie parkowania bezpłatnego do 4 godzin ma sprawić, aby parkowali przede wszystkim goście Parku Solankowego, do tej pory bowiem znalezienie miejsca w tym rejonie nie było łatwe. Do dyspozycji jest 49 miejsc parkingowych.

 

Za każdą godzinę parkowania powyżej wspomnianych 4 godzin będzie pobierana opłata w wysokości 10 zł. Uwaga – jeżeli kierowca po zaparkowaniu nie pobierze biletu parkingowego, wówczas opłata za jego brak wynosi 50 zł, zatem warto o tym pamiętać.

 

Warte obejrzenia

 • Mamy Mistrza Świata w Karate Kyokushin

  W weekend w Tauron Arena w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Świata w Karate Kyokushin, które wygrał Paweł Stasiński, na co dzień uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu, trenujący w Bydgoskim Klubie Kyokushin. Jego przygoda z tym sportem trwa od 2017 roku.

 • Czy i kto kogo uderzył na meczu IV ligi w Inowrocławiu?

  W sobotę Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko w stosunku 1:6 z Pogonią Mogilno. To jednak nie o wyniku meczu dyskutuje się po tym meczu, ale o tym co działo się w pomieszczeniach klubowych. O sprawie pisze m.in. portal Telewizji Polskiej.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

 • Szczepienia znowu zwalniają (raport szczegółowy)

  W ostatnim tygodniu pierwszą lub drugą dawką szczepionki w kujawsko-pomorskim zaszczepiło się ponad 11,4 tys. osób. Niestety od 12 listopada nie są udostępniane dane o trzeciej dawce i dawkach przypominających, stąd też nie wiemy ile tak naprawdę odbywa się szczepień.

 • Kujawsko-pomorski wątek afery mailowej pokazuje dobitnie jak wygląda kuchnia polityczna

  Od kilku miesięcy ujawniana jest korespondencja ministra Michała Dworczyka, politycy PiS sprawy nie chcą komentować, w tym także zanegować autentyczności ujawnianych treści. Wiele wiadomości udało się jednak potwierdzić. Wczoraj ujawniono korespondencję pomiędzy ministrem Łukaszem Schreiberem i wspomnianym ministrem Dworczykiem.

Wiadomości z regionu