Jesteś tutaj: HomeInowrocławRyszard Brejza wygrywa w plebiscycie Portalu Samorządowego

Ryszard Brejza wygrywa w plebiscycie Portalu Samorządowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 10 marzec 2021 16:15

Branżowy Portal Samorządowy, skupiający się na sprawach i problemach z jakimi borykają się samorządy różnych szczebli ogłosiły wyniki swojego plebiscytu na najpopularniejszych samorządowców trwającej kadencji. W kategorii prezydentów miast wygrał prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza. Plebiscyt rozstrzygnięto na drodze głosowania internautów.

Jak informuje Portal Samorządowy oddano łącznie prawie 133 tys. głosów.

 

- Wszyscy wiemy, jak trudny dla nas wszystkich był ten ubiegły rok. Rok walki z pandemią, pokonywania skutków chaotycznych decyzji, zamykania gospodarki i zabierania nam pieniędzy przy równoczesnym eliminowaniu z możliwości uzyskania wsparcia finansowego. Przyjmuję to wyróżnienie, jako dostrzeżenie naszej wspólnej, twardej walki i przeżycie w każdym aspekcie i obszarze, jaką prowadzimy – komentuje wyniki prezydent Ryszard Brejza.

 

Brejza na podium wyprzedził prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

 

Wśród marszałków województw zwyciężył marszałek Adam Struzik z województwa mazowieckiego.

 

Warte obejrzenia

 • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

  Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

 • Derby dla Sportisu

  W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

 • Niemcy przewidują, że pandemia zakończy się wiosną

  "Jeśli nie pojawi się żaden nowy wariant wirusa, to na wiosnę pokonamy pandemię" - mówi federalny minister zdrowia Jens Spahn w środę w rozmowie z dziennikiem "Augsburger Allgemeine". Przestrzega jednocześnie przed lekceważeniem ryzyka zakażenia w obliczu obecnego spadku liczby zachorowań.

  Etykiety: covid19
 • Na Covid w Polsce chorują obecnie głównie niezaszczepieni

  Najwięcej zachorowań na COVID-19 jest w województwach, w których jest najmniej osób zaszczepionych przeciwko tej chorobie. Czwarta fala koronawirusa jest pandemią niezaszczepionych – powiedział w środę w radiu RMF FM prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski.

Wiadomości z regionu