Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 20 lipiec 2023

Walka ze smogiem obok działań na które ma wpływ administracja publiczna, to także działania jakie może podjąć każdy z nas poprzez wymianę ogrzewania na bardziej ekologiczne. Program Ciepłe Mieszkanie pozwala uzyskać do 37,5 tys. zł na jednego beneficjenta – nie tylko na wymianę pieca, ale też na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz wentylacji mechanicznej. Warto się temu przyjrzeć.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 20 lipiec 2023 15:06

Lokomotywa wodorowa PESA w ruchu

W czerwcu lokomotywa wodorowa SM42-6Dn Hydrogen PESA została dopuszczona do ruchu przez Urząd Transportu Kolejowego. Ten produkt budzi zainteresowanie polskich i zagranicznych przewoźników towarowych. Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć ją w ruchu na bocznicy przy bydgoskim Ludwikowie. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jeśli chodzi o sprzedaż, atrakcyjna nieruchomość w Toruniu często odznacza się wyjątkowym klimatem. Miasto Mikołaja Kopernika w końcu słynie z zabytków i historycznej atmosfery. Lokalna architektura mocno do tego nawiązuje. Warto to wykorzystać i w swoim przypadku. Sprawdźmy zatem, co zrobić, żeby lepiej sprzedać domy w Toruniu, działki w Toruniu czy jakąkolwiek inną nieruchomość w regionie.

Opublikowano w Polecane

Kamienica przy ulicy Gdańskiej 73 na dzisiaj specjalnie nie wyróżnia się estetyką, władze Bydgoszczy właściwie już zdecydowały, ze ma zostać wyburzona na potrzebę budowy ulicy Nowomazowieckiej, co krytykuje wielu społeczników. Stowarzyszenie G10 zaprezentowało kilka dni temu wizualizację, które mają pomóc w wyrobieniu sobie zdania na ten temat. Pokazują one przestrzeń ulicy Gdańskiej po wyburzeniu obiektu oraz w przypadku przebudowy kamienicy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka tygodni temu informowaliśmy o petycji jaką do prezydenta skierowali kupcy z ulicy Długiej, którzy wskazywali, że konieczne jest podjęcie działań, które zwiększą jej atrakcyjność. Główny postulat dotyczył ograniczenia ruchu, on został dość niedawno zrealizowany. Z drugim postulatem jest poprawa warunków oświetlenia – tutaj sprawa wygląda gorzej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30