Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 07 maj 2013

W czasie majowego długiego weekendu, na terenie powiatu nakielskiego zatrzymano łącznie 14 kierujących pod wpływem alkoholu. Większość z nich (9 osób) jechała na rowerze.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Osoby w trudnej sytuacji materialnej wysyłano do pracy w Wielkiej Brytanii. Tam wykorzystując brak znajomości języka angielskiego wykorzystywano ich  do wyłudzania zasiłków socjalnych. Na czele tej grupy przestępczej stali mieszkańcy powiatu inowrocławskiego.

Opublikowano w Inowrocław

Dziennik ,,Rzeczpospolita” informuje, że marszałkowie województw planują podzielić spółkę Przewozy Regionalne (należące do samorządów wojewódzkich, na 8 mniejszych podmiotów).

Opublikowano w Regionalne

W serwisie społecznościowym Facebook trwa głosowanie na największą atrakcję turystyczną z naszego regionu.

Opublikowano w Regionalne

W opinii prezydenta Rafała Bruskiego miasto 10-12 lat temu przespało moment, gdy gminy ościenne zachęcały do osiedlania się niskimi cenami gruntów. Włodarz Bydgoszczy uważa jednak, że cały czas jest zapotrzebowanie na budowę mieszkań, dlatego będzie chciał przekonać radnych do zmiany polityki miasta w tej materii.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 07 maj 2013 13:16

Nowy dowódca I Brygady Logistycznej

Obowiązki dowódcy I Brygady Logistycznej im. Kazimierza Wielkiego z siedzibą w Bydgoszczy przejął ppłk Mirosław Giel.

Opublikowano w Bydgoszcz

Do tej pory 81% właścicieli nieruchomości złożyło deklaracje dotyczące wysokości opłat za odbiór odpadów. I chodź termin minął 30 kwietnia, to ratusz nadal oczekuje na spóźnialskich.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wczoraj media podały, że miasto chce poszukać oszczędności na komunikacji publicznej organizując przetargi na każdą linie. Związkowcy wyrażają obawy, że może to zakończyć się upadkiem Miejskiego Zakładu Komunikacji i zwolnieniami załogi.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29